Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda dolog, hogy ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda dolog, hogy ha a barátnőm nem akar velem lefeküdni elmegyek egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja nem volt szexuális kapcsolatom. Ez idő alatt lett egy új párkapcsolatom, amely három hónapja tert lassan. Minden téren jól működik, egy kivételel: nincs szex. Van egy kis "játszadozás" de úgy vettem észre, hogy páromnak ez elég (kielégítő) és nem kölcsönös alapon megy. Amikor utalok a szexre, jön a kifogás, hogy még várni akar és akkor szeretné ha 110% biztos a dolgában. Jó ez szép, nagyszerü dolog. Azonban én megveszek lassan. Számomra nagyo fontos a szex, régi barátnőmmel is amikor együtt voltunk folyton ment az erotika. Nem tudok magammal mit tenni lassan. Hiányzik egy "olyan" női érintés, egy vad szenvedélyes szex. Lassan ennek a hiánya kihatással van az életem más területére is.
2019. márc. 10. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem korrekt dolog . Normális férfi nincs együtt nővel hónapokig szex nélkül.

Nyugodtan menj prostizni csak ne mondd el neki soha, mert ha azt nem érti meg hogy ezzel téged szivat akkor úgyse fog semmit se megérteni.

2019. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Lehetőleg közöld vele, aztán meggondolja, hogy hogy viszonyuljon ehhez az egészhez, van-e értelme egyáltalán együtt maradni. Ha ennyire nem megy köztetek a dolog, akkor biztos jobb volna szétválni, aztán mindenki azt csinál magával, amit akar.
2019. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Menj prostihoz, neked kár egy megfontolt és tisztességes nő! De ha ennyire tökös vagy akkor ezt neki is mondd el és vess véget vele a kapcsolatnak, így korrekt!
2019. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy, hogy a "barátnőd" akarod akkor is megdugni, ha ő még nem vágyik erre, vagy egy prostit. Utóbbi legalább ezt vállalja tudatosan, pénzért.

A lánnyal pedig szakíts inkább, mert ti nem egymást keresitek. Ebből később is csak a baj lesz, hogy szerinted a szex egy kapcsolatban "jár", szerinte viszont érzelem és hangulat kell.

2019. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a barátnőd is sejti, milyen undorító egy ... vagy, ezért nem biztos még abban, megbízik-e benned annyira, hogy lefeküdjön veled :D
2019. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%

3-5:


Ti idióták, szerintetek az normális hogy két felnőtt, már nem szűz ember együtt van egy párkapcsolatban és nincs szex, pláne 3 hónap után?

2019. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

# 6/ Van akinél normális. Van akinél nem, ez esetben nem megy bele olyan kapcsolatba, amiben nem érzi jól magát, nem egyeznek a normáról alkotott szemléletek.


Szerintem itt senki sem állította azt, hogy abnormális, hogy valaki szexelni akar. Inkább az undorító, ha prostival teszi.

2019. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
6os: nekik az. Majd ha elvesztik a szuzesseguket akkor megértik . Addig felesleges erőltetni a témát náluk :)
2019. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Nő létemre írom, hogy én már régesrég otthagytam volna a helyedben. Egy normális kapcsolatban van vonzalom, főleg ennyi idő után.


Hagyd ott, keress olyat, aki szexuálisan egy hullámhosszon van veled.

2019. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy még szűz a lány? Ha szűz még akkor nem korrekt, hogy siettetnéd. Ha már nem az, akkor érdemes volna megbeszélni vele, de nem úgy hogy neki esel, elvársz, követelsz. Az elvárásnak mindig ellenáll az ember, legyen szó bármiről. Finoman kéne kipuhatolnod, hogy mi zavarja. Ha ez megvan, akkor nem is kell prostin gondolkozni. Ha nem megy, akkor meg érdemes szakítani.
2019. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!