Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőd balettre akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd balettre akarna járni, de duci, lebeszélnéd?

Figyelt kérdés

Na jó, egy átlag nőhöz képest nem vagyok duci, de egy igazi balerinához képest igen.

Csak imádom a balettet gyerekkorom óta, és nemrég megtudtam, hogy a városunkban járhatnak felnőttek is teljesen kezdő szintről hobbiból. Persze sosem fogok megtanulni spiccre állni, és csak az alap mozdulatokat tanítják (semmi ugrás, semmi spárga), tehát inkább sport, mint művészet.

Viszont a párom finoman ugyan, de megpróbált lebeszélni, hogy biztos van olyan sport, amihez megvannak az adottságaim (bár kétlem, hogy a nagymellű, nem vékony nők számára van bármi, ami ideális), inkább olyan irányba kéne keresgélni, a balett nem az én műfajom.


Jó, legalább finoman próbálkozik. Anno a szüleim eléggé letorkoltak, mikor gyerekként (először 4 évesen, majd 12 éves koromig rendszeresen), hogy a balerináknak nincs ekkora valaguk, mert meg se bírná emelni őket a partner.


2019. márc. 11. 11:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
97-67-97/170cm, tehát úgy nem vagyok duci, de sose tudnám elérni a 40kg-t
2019. márc. 11. 11:22
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Sztem a parod egy tusko ebben mar bocs. Nyilvan nem az orosz balettbe akarsz felvetelizni, hanem a magad oromeert csinalnad having fun szinten.... abba meg miert szol bele barki is???

Mondjuk nagymellu normal nokent a hastanc pl jolallhatna, de ha a baletthez van kedved, csinald azt. Mondjuk a szuleid is fszfejek voltal mar bocs. Nyilvan irrealis almokat nem kell tamogatni de mi bajod lett volna ha beiratnak? Max er egy ket pofon, vagy elmegy a kedved ha a 25 kilos lanyt allitjak mindig foszerepre, de egy jo szulo ilyen sohase mond sztem..

2019. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

A fogyás 70%-ban az étkezésen és 30%-ban a mozgáson múlik.


Szerintem menj el a balettórára, próbáld ki, legyen róla véleményed, aztán majd megtapasztalod a saját bőrödön, hogy most neked való-e vagy sem. Így teszik-e vagy sem.

2019. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Mindent leírtál, csak azt nem, hogy hány kiló vagy. Attól függetlenül balettozhatsz teljesen nyugodtan. De társastáncolni is mehettek, jógázhatsz, tai chizni is lehet, kondizni, úszni meg hasonlók. Neked bármi jó, lenne, ahol nem szakadna le a melled. Miért vársz engedélyre?

32/f

2019. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3, Nem szeretnék fogyni, a súlyom az egészséges határon belül mozog.

Sportolni szeretnék, csak úgy a magam örömére. A futás meg a kondi nem okozott semmilyen örömöt anno, bár el tudom képzeni, van, akinek okoz.

Úszni szeretek, de hosszútávon az is unalmas sajnos :(

2019. márc. 11. 11:33
 6/29 A kérdező kommentje:

Miért kéne leírnom, hány kg vagyok?

Nem teljesen mindegy?

Az alkatom (magas homokóra) nem való ebbe a műfajba, ami akkor sem változik, ha hirtelen leadnék 20kg-t (bár szerintem akkor már nem élnék)

2019. márc. 11. 11:35
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát a párod jó nagy gyökér már megbocsáss. Gyerek korod óta ez az álmod, de is tisztában vagy vele, hogy ez csak hobby és nem akarsz profi balettos lenni. A családod hozzáállása is meglehetősen kifogásolható. Én sem rendelkezem olyan testi adottságokkal amik mondjuk egy sportolónak szükségesek a szüleim mégis mindig támogattak, ha szerettem volna valamit. A páromtól meg méginkább elvárnám, hogy támogasson, főleg, hogyha tudná, hogy régi vágyam az, hogy kipróbálhassam az adott dolgot. Én megmondanám neki, hogy pasik terén sem ártana más irányban nézelődnöm, mert ez a fajta hozzáállás a párom részéről nem az én műfajom...
2019. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért baj, ha te is csak hobbiként, mozgásformaként szeretnél vele foglalkozni, nem balettversenyre járni vagy balettiskolába felvételizni...
2019. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Az, hogy a párom és a szüleim szerint is ezt hobbi gyanánt is hagyjuk meg a szép, vékony lányoknak.

Amikor egyetemen anno a legjobb barátnőm beiratkozott balettre szintén hobbiból, mintegy mozgás gyanánt, akkor is anyunak annyi megjegyzése volt, hogy jól tette, neki tökéletes az alakja hozzá (jó, nagyon vékony, de magasabb nálam is, tehát szintén nem lehetett volna profi táncos)

2019. márc. 11. 11:44
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Menj

El

Balettozni

Senkinek

Nem

Ártassz

Vele

2019. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!