Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet az eltávolodás jele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az eltávolodás jele?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, nem élünk még együtt, de rendszeresen találkozunk és sokszor alszunk együtt.

Én alapvetően nem vagyok annyira bújós típus, szeretem ha megvan a saját terem. Ő teljesen ennek az ellentéte, mindig nagyon bújik hozzám, hogy minél közelebb legyen. És ez sokszor kellemetlen nekem, úgy érzem megfújt, de ha ezt szépen mondom nem hagyja abba teljesen, maximum kicsit arrébb megy, ha meg komolyabban vagy többször kérem megsértődik, amit meg nem szeretnék elérni.

Nem csak az együttalvás terén jelentkeztek ilyen problémák, nem szeretem ha folyamatosan puszilgat, nyúzásnak élem meg, valamint társaságban sem szeretem ha sokszor csókol meg, nekem ez kicsit illetlen dolognak számít ( ez alatt nem a barátokat értem, hanem felnőtteket, szülőket stb).

Úgy érzem ez a távolságtartási vágy kissé fokozódik bennem, nagyon szeretem őt, de nem tudom mitől érzem ezt, jelentheti e azt hogy nem ő a megfeleleő partner számomra, vagy csak kezdünk elhidegülni.

19/N és 22/F


2019. márc. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azzal nem voltam bújós és azzal nem szerettem csókolózni, puszilkodni, akibe nem voltam szerelmes.
2019. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
''a távolságtartási vágy kissé fokozódik bennem, nagyon szeretem őt'' Ez így elég érdekes. Hogy tudod nagyon szeretni,ha távol akarod tudni magadtól ?
2019. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem távol szeretném tudni magamtól, csak nem esik jól ha nagyon nyúz és túlzottan belemászik a saját terembe. De attól még szeretem, hogy ezeket a dolgokat nem kedvelem
2019. márc. 13. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen tipusú nő aki nem bújós. Én is ismerek ilyet. Nincs veled semmi gond.

De az is lehet, hogy kezdesz kiszeretni belőle.

2019. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy kicsit pstichológiailag közelíteném meg a dolgot. Hallottál már az öt szeretetnyelvről? Nézz utána, hátha segít. Nincs veled semmi gond, egyszerűen más igényetek van arra, hogy kimutassátok a szerelmeteket. Neked ezekszerint nem az érintés, ami számít, neki viszont igen. Azért érdemes engedni, hiszen a barátodnak ez a "szeretetnyelve", ezzel igyekszik kimutatni az érzéseit. Neked pedig nyilván más. Érdemes megismerni/megbeszélni ezeket a dolgokat is egy kapcsolatban. Sok sikert!
2019. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!