Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy jövője a kapcsolatunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy jövője a kapcsolatunknak ha szeret, de nem hajlandó semmilyen programot lemondani, hogy többet legyen velem?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt, alapjában véve jól megvagyunk, úgy érzem szeretjük is egymást, viszont a barátom nem hajlandó például egy edzését sem lemondani, ha velem lenne programja akkor sem. Tehát sokszor azért nem megyünk el koncertre/színházba/moziba, mert neki "kötelező" az edzés. (egybként csak hobbiból csinálja, senki nem kötelezi semmire) De nem csak az edzés ilyen, hanem néhány mondvacsinált program is, amin tudom,hogy nem feltétlenül kell részt vennie. Csak az edzés feltűnőbb,mert heti 4 estéjét viszi el. Nem élünk együtt, heti 7-ből 5 napon találkozunk. Ő 31 éves én 24. Szerintetek én vagyok túl ragaszkodó, ha mindezt nehezen viselem el? El tudom foglalni magam, csak egész nap munka után, ő még este fél9-kor ér haza, az már sokszor elég sok. Egy filmet sem tudunk együtt megnézni, mert reggel meg már kelni kell.

2019. márc. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Itt inkább az a kérdés, hogy miért az ő programjára kell szervezni a közöst vagy a közösre az övét.

32/f

2019. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő olyan típus akinek kell egy kicsit több szabad tér, te pedig olyan akinek a minél több együtt töltött időre lenne szüksége és úgy érzed komfortosan magad. Tapasztalataim alapján ezen a téren ez a 2 embertípus van. Amikor ezek találkoznak létrejöhetnek olyan problémák amik benned is felmerültek. Egyáltalán nem “elkeserítésként” írom de ez nem valószínű hogy változni fog. Ő ezt szereti, te pedig azt. Csak elfogadni és egy kis kompromisszumot kötni tudtok.

Mindkettőtöknek tiszteletben kell tartania a másik igényeit, a heti 5 alkalom szerintem igen sok, de ezt próbáljátok minőségi időként tölteni. Vagy akár próbálj meg részt venni a hobbijában, menjetek közösen edzeni stb.

Nekem is van ilyen barátnőm, aki nagyon sok időt szeret a barátjával tölteni, de a fiúknak sok esetben szükségük van a magán térre és általában egy kicsit több külön töltött idő jót tud tenni egy kapcsolatnak.

Szerintem nincs okod az aggodalomra, de neked kell érezned hogy átmegy e ez olyan szintre milor már nem érzed magad fontosnak.

2019. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan nem elég hasonló a szabadidőről alkotott elképzeléseitek, mennyire van jövője ennek a kapcsolatnak?
2019. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peca1000 ***** válasza:

Erre való a hétvége (filmezés,szex, stb.


A többi a szürke hétköznap.

2019. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!