Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túl sok visszautasítástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok visszautasítástól nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

A harmincas évei közepén járó barátom azt mondta a 7 éve tartó kapcsolatunktól, hogy pár hónapja egyáltalán nem kívánja a szexet, mert túl sokszor utasítottam el. Hozzátartozik, hogy ebben az időben ő mindig reggel, ébredés után próbálkozott be 90%-ban, amikor nagyon jól tudta, hogy én 1. nem szeretem olyankor, 2. mindig 1-2 órával tovább alszom mint ő, de ezekre nem volt tekintettel, csak megsértődött és elvonult, amikor reggel 2 perccel ébredés után nem álltam készen szexelni. Én este szeretek, régen is mindig este csináltuk, de ő akkor meg már álmos...

Szóval állítása szerint már hónapok óta egyáltalán nem gondol a szexre, nem csak velem, más nőkkel sem. Eszébe sem jut soha, azt mondta, kiölte ezt magából a sok visszautasítás miatt... De pl. amikor ő bejön frissen zuhanyozva akkor is megsértődött, ha én is ki akartam menni lezuhanyozni szex előtt, mert az őt nem érdekli, ha egy napja nem fürödtem, de nekem az nem fért bele hogy ő azt nyalogassa. Ő is mindig megmosta orál előtt, de ez fordítva mindig sértődést okozott. Szóval szerintem elég túlérzékeny is volt a témával kapcsolatban...

Igazából én is hibás voltam, mert szinte biztos vagyok benne, hogy a hormonális fogamzásgátlás miatt tényleg nem kívántam annyira a szexet, mondjuk én is voltam úgy, hogy 1-2 hétig eszembe se jutott, de ha eljutottunk odáig, hogy elkezdjük, akkor már jó volt. Azt mondta, már ő is így van ezzel, de ő már nem is próbálkozik mert az elmúlt egy évben megunta a sok elutasítást. Párszor mondta, hogy akkor majd megy máshova, és most is említette, hogy akkoriban simán szexelt volna mással "bosszúból", de már ez sem jut eszébe, más nővel se tudja elképzelni, hogy szexeljen.

Hozzá kell tennem, hogy ezidőben +20 kg feljött rá, szerintem azért, mert más "élvezeti forrást" helyezett előtérbe a szex helyett.

Innen merre fele van a kiút? Azért kipróbáltam, hogy mennyire nem érdekli, leszoptam, az azért jól esett neki, hozzátette, hogy milyen jó érzés volt főleg ennyi idő után... Sajnos az az igazság, hogy nekem se jut nagyon eszembe a szex huzamosabb ideig, pedig régen nem ilyenek voltunk és ezt nem lehet ráfogni arra, hogy eltelt 7 év a kapcsolatunkban és ennyi "öregedéssel" már kiörgedett volna, akkor sem, ha a 40 felé megy.


2019. márc. 14. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Több kapcsolatból is hallottam már ezt, én is kerültem hasonló helyzetbe. A lány belekényelmesedett a dolgokba, én figyelmeztettem, hogy ez nem lesz jó. Mindig én másztam rá, akkor benne volt, de ezt fél év magyarázkodás után meguntam és kiadtam a dolgát. Jó döntés volt.

Ahhoz, hogy ebből kijöjjetek, mindkettőtök részéről elég keményen kellene érte melózni. Ha ezt nem teszitek meg, akkor elég nagy az esély rá, hogy valamelyikőtöknél képbe kerül valaki, aki újra feltüzeli a vágyat és tesz is a dolgokért.

2019. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos sok kapcsolatban küzdenek ezzel, csak itt elég korán is jött el ez. :( Persze, valamennyire "normális" (kinek mi) hogy az első 1-2 év után alább hagyott, na de nem ennyivel.

Én sosem voltam az a kezdeményező típus, valószínűleg az önbizalomhiányom miatt. De érdekes, mert amellett, hogy ő állítása szerint egyáltalán nem kívánja a szexet, csomószor fogdossa a mellem, a fenekem, volt hogy a bugyim is lehúzta és bepuszilt oda, nem hinném, hogy ez megszokásból lenne.

Én mindenképp szeretnék dolgozni azon, hogy ebből kijöjjünk, de igazából azt sem tudom, hogy álljak neki.

2019. márc. 14. 01:19
 3/15 anonim ***** válasza:

7 évet nem mondanék kevésnek. Haveri sörözésekkor megszoktam lepődni, hogy mennyien mesélnek arról, hogy 1 évnél fiatalabb kapcsolatoknál is sokszor már heti/havi 1 szex van csak. Nálunk több év után jött elő a dolog.

Az én barátnőm is mondta, hogy ő sosem volt kezdeményező típus, de azért a kapcsolat elején érezhetően próbálta odatenni magát. Gondolom nálatok is az elején megvolt ez, próbáltál azért kezdeményezni, mert jobban kívántad.

Az ilyen random mellfogásról és hasonlókról csak a saját szemszögemből tudok mesélni, mert ilyen jellegű elhidegülésről kevesen beszélnek, elég tabu témának számít. Nálam ezek az apró gesztusok megmaradtak, mert azért ott volt bennem valamilyen szinten a vágy, de nem erőltettem őket. Én is adtam csókot a barátnőm mellére, de mivel már untam, hogy sorozatosan én kezdeményeztem, ennyiben is hagytam a dolgot.

2019. márc. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan állj neki? Mondjuk döntsd el, hogy heti x alkalommal kezdeményezel, állíts akár emlékeztetőt magadnak. Esetleg jó ötlet lenne abbahagyni a hormonális fogamzásgátlást és valami mással kiváltani. Meg még az sem ártana, ha ugyan olyan kalória bevitel mellett ennél egy kicsivel több zsírt meg sót. 1-2 csipet só 0,5 l limonádéba elég finom, melegben meg kifejezetten jól is esik.

32/f

32/f

2019. márc. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, innen nézve logikus, hogy csak gesztus szinten maradt meg a dolog.

Én csak olyanokat ismerek, akiknél még 20 csillió év után is 8x szexelnek egy nap, azért bizonytalanodtam el. Belegondolva tényleg nem kevés idő, de azért mondjuk 20 év után jobban örültem volna ennek a helyzetnek (na, ilyet azért én se ismerek).

Vettem ilyen női és férfi vágyfokozó kapszulát, nem tudom, érhet-e valamit, gondoltam kipróbálom. Szerinte a fogamzásgátló módszert is le kéne cserélni, de őszintén szólva nem bízom se a spirálban, sem a hormonmentes fogamzásgátlásban, így nem találtam alternatívát rá. Gyereket amúgy nem is nagyon szerettünk volna soha sem, így nagyon nem férne bele, ha véletlenül becsúszna.

Igaz, hogy az elején jobban odatettem magam, de ez mindenhol így van szerintem, ami végül is valamifajta megtévesztés, mert nem az igazi ént látja olyankor, hanem valami idealizálást. Aztán lehull a lepel és sok minden nem úgy van, mint ahogy tűnt. Mit meg nem adnék, ha fele annyira kívánnám a szexet, mint akkor...

2019. márc. 14. 01:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért rakta kétszer. o_O
2019. márc. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy elkezdek kezdeményezni. Ezt csináltam is már pár este, hogy amikor ágyba kerültünk hozzábújtam és csináltam ezt-azt, de tényleg fáradtnak tűnt már olyankor az "igazi" szexhez, maximum félkómásan volt valami... Előfordulhat, hogy tényleg nem kívánja egyáltalán? Régen mindig hangoztatta, hogy egy pasit álmából felkeltve is lehet szexre csábítani, de ő nagyon nem úgy tűnt. Amúgy azt mondta, hogy a kinézettem nincs baj, így nem hiszem, hogy amiatt lenne ez. Lehet, hogy napközben kéne, de olyankor meg mindig mással van elfoglalva. Elég laza a munkarendünk, de sok hobbija van én pedig itthonról dolgozom, így csak elsuhan mellettünk a nap.

A fogamzásgátlás kérdése amúgy nagyon megoszt minket. Szerinte ennél bármi jobb lenne (ezt még régebben mondta) én viszont nem szeretnék kockáztatni. :(

Só és zsír? Ilyet még nem hallottam, ez mire lenne jó hatással?

2019. márc. 14. 01:40
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Ja. A zsír fontos a hormonképzéshez, ebbe a nemi hormonok is beletartoznak. A só pedig alap "búgató szer" :D. Nyilván ismered a "szerelmes a szakácsné" mondás arra, mikor a háziasszony elsózza az ételt. Elsózza, mert azt akarja, hogy rámásszon a férje. :D

Állatoknál a mai napig használjuk, mivel működik évezredek óta.

32/f

2019. márc. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze a te esetedben nem tudni mennyire lenne ez hatékony fogamzásgátló szedése mellett, de "tiszta" hormonháztartás mellett működne. Ha csak ebben bízol, akkor esetleg próbálj ki más gyógyszert, lehet, hogy egy másik fajta nem venné el a vágyad. Érdekességként meg még annyi adalék, hogy a veszekedés (stressz) és a visszautasítás csökkenti a tesztoszteron szintet, így vágyölő.

32/f

2019. márc. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi is meg vagyunk csúszva a párommal az eltérő időbeosztás miatt.


Ő reggel nem akarja, én este vagyok fáradt.



A megoldás, hogy nem este 10kor csapunk a dolgok közepébe, hanem mondjuk 6-7 felé. Elmegyünk szépen letuhanyozni, bebújunk az ágBa, mintha lefekvéshez készülnénk, majd jöhet a szex. Utána kicsit meg együtt vagyunk, és vagy együtt elalszunk, vagy ő meg olvas, mivel én korán kelek, 10-10:30-ra alhatok

2019. márc. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!