Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a párom?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, együtt élünk fél éve és már 2 éve boldogítjuk egymást. Végre sikerült munkát találnom a városi óvodába felvettek dajkának olyan boldog voltam,hogy helyre jövünk anyagilag stb. A barátom még aznap mikor dolgozni kezdtem felmondott a saját munkahelyén! Ő a suliban volt karbantartó. Most kitalálta, hogy a szemétszállító telepen akar kukás lenni.

Novemberben már eljátszotta ezt, otthagyta a munkahelyét hogy gyári munkás lesz kb 1 hétig bírta és visszament a régi munkájához. Most nem akarom hogy megint ez legyen. Nem akarom hogy kiessen egy havi fizetése és megint a szülőktől függjünk. Mit tegyek vele?



2019. márc. 14. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Az téged minősít, hogy már 2 éve együtt vagy egy léha, nem törődöm, felelőtlen alakkal.

Nagyon gyerek még.

2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen lennék együtt egy ilyen emberrel. Ha együtt éltek azért némi beleszóláaod csak van neked is hogy mikor hagyja ott a munkát. Pláne ha közös kassza van.
2019. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Azt ugye tudod, hogy sok városban egész jól keresnek a kukások?

Nálunk az is szokás, hogy ha plusz szemét van, akkor adunk egy kis pénzt és bedobják. Ez ugye feketén zsebre megy.

Állandó egy szak, egykor már otthon van. (Szoktam velük pár szót váltani, oda csak kihalásos vagy haveri alapon lehet bejutni.)

Oké, hogy koszos lesz, és nem lehet vele hencegni a barátnők előtt, de az is ugyanolyan tisztességes munka, mint bármi más.

2019. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy nőnek nagy hatalom van a kezében.


A döntés hatalma a választásnál. Kit választ magának párnak, a párja mit tesz és mit mond? Ez alapján lehet döntést hozni is akár.


Érdemes lehet végiggondolni, hogy kinek szülsz majd gyereket. (Mondom ezt férfiként)


Nem ismerem a párodat, semmit nem tudok róla, így nincs jogom pálcát törni felette a leírtak alapján. De azt tudom, hogy nagyon sok férfi hosszútávon nem vállalja fel a felelősséget a dolgok iránt. Ilyen ez később a család, gyerek, munkahely, karrier és egyéb más terület.


A saját boldogságodért és a boldogtalanságodért is saját döntéseddel vagy felelős. (Általánosságban függetlenül szerintem ez így van)


Egy nő sokkal korábban érik, mint egy férfi és sok esetben vágyik egy biztos, kiegyensúlyozott családra. Ahol jó ha van mellette egy korrekt férfi.


Sokszor érdemesebb lehet a szerényebb, nyugodtabb, kedves srácokat választani a "rosszfiúk" helyett. Mert előfordulhat, hogy hosszútávon Ők lehetnek az igazi férfiak. (A másik fele egy nőnek)


Kitartást és sok sikert kívánok neked. :-)

2019. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
No, no , no ! "Végre találtam munkát", meddig is nem volt munkád előtte? Bár én még ezt nem tapasztaltam soha, aki dolgozni akar az talál magának melót. Különben is mi ez a duma a többiektől , hogy a választás a nők titkos aduja!?!? Kicsit sokat képzeltek magatokról!! Az is szép hogy ennyiből kijelented hogy neked ennyi elég ahhoz hogy tudd , biztosan nem jönnél vele össze!!! Miért is? Ja mert épp fordulna a kocka és addig neked kéne támogatnod őt céljai elérésében??? Szép tanácsok, az hogy érzelmek vannak e , hogy ettől függetlenül lehet a társasága, személyisége lehet elbűvölő, szeretheti viszont és a pénzen kívül is adhat olyan dolgokat, ami miatt nem akarja elengedni magától és ezt viszont is megkapja a párja! Szégyen a reakciótok , a gondolatmenetről ne is beszéljünk. Hamar felmértétek hogy ez nem tartaná el a szegeteket, meg hogy a nők magasabb rendűek mint a férfiak , hisz övék a választás lehetősége és egy kukásnak ne szülj , mert csóró és ...r életed lesz!!!! Gratula
2019. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!