Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen buliba táncolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen buliba táncolt egy csajjal és lebukott. Állitólag nem történt több. Vajon hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Parom elszokott jarni a fiúkkal,eddig megbiztam benne,mindig hivott ha kesobb jott haza. Most viszont nem jelentkezett kesobb jon vagy barmi.Hajnalban hivott indul haza.Haza ert szoksasosnal jobb kedve volt,aminek orultem de mondtam neki maskor irjon ne izguljak mi van vele.

-Masnap nyugisan bujosan telt a nap..El is meselte majdnem elhagyta a jeggyurujet es ugy vette valaki fel neki a foldrol. (Jegyesek vagyunk)

miutan egymas mellett fekve epp jott egy uzenete egy csajtol.

-Hogy edike voltal,imadtam az illatod stb.Utana kerdojelek mert a parom nem valaszolt neki. Ezutan miutan mar lebukott elmeselt egy storyt. Amit probalok elhinni de nehez!

Állitolag nagyon jol erezte magat, karaokizott es oda ment hozza egy csaj, akivel beszelgettek tancoltak maaaajd mikor mar erezte hogy ,,uristen mit csinal,, mutatta a gyurujet hogy jegyben jar es eljott azonnal mikor mar erezte tobb kezd lenni.

Ez az ő storya. Probalok bizni benne de azota is porgetem es porgetem. Mint no nekem ez nagyon rosszul esett, ugy h le is bukott es nem mondta el (mert nem merte) az a baj nem tudom elhinni hogy csak ennyi tortent.


Ferfi szemmel? Noi szemmel? Szerintetek?

Csak o tudjatja mi volt.

Miutan atbeszeltuk a dolgot es nem dobtam ki. Kerdezte meg a nyaron hozza megyek e. Azt mondtam 2.is hogy igen. Azota is eszembe jut hogy mi lehetett. Volt e csok vagy barmi mas.......


2019. márc. 14. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van több gyűrű is az ujjaimon, de el nem tudom képzelni, hogy hogyan képesek leesni...

A leírásod alapján nem gondolnám, hogy nem feküdtek le, max táncoltak flörtöltek, ami nálam már nem fér bele, viszont ha félre is vonultak volna, azt úgyis megtudnád, nem? Ismerős, barátok úgyis látták, valamelyik csak mondaná (?)

A párod mennyire volt furcsa? Írod, hogy jó kedvű volt, másnap bújt.. Szerintem jót tett az egójának hogy másnap is tetszik. Egy jó kis fejmosást megérdemel.

( a részeg ember "nem szeret", fogalma sincs a valóságról, sajnos)

2019. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"mutatta a gyurujet hogy jegyben jar es eljott azonnal mikor mar erezte tobb kezd lenni." - igen, nyilvan ezert irt neki masnap ilyet a csaj, mert azonnal eljott es meg azt se felejtette elmondani, hogy o jegyesember am... :'). Kozvetlen azutan vagy az elott jott el onnan azonnal hogy edike volt es meg az elerhetoseget is megadta neki? :D A sztori, amit neked eloadott az az amit csinalnia kellett volna, a valosag meg az hogy felszedett egy csajt, akinek halvanygoze sincsen rolad, hanem kamatyolt egy altala szinglinek hitt edike csavoval.
2019. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Válaszolo: -Nem épp akkor senki nem volt ott és nem látott semmit. Voltak lent bulizni vagy 6an. De egyik haverja se latott semmit.
2019. márc. 14. 08:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miután érezte,hogy hujuj neki van barâtnője..De előtte a telszámát még megadta?A sztorija éppen lehet igaz.

A baj csak az, Ilyen gyorsan tůnik el a bizalom egy kapcsolatból,csak tenni kell érte,nem is sokat.

2019. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a haverok csak kiállnak mellette, tuti látták, falaznak egymásnak
2019. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos volt "valami"..a csaj egyből rákeresett,írt neki, ha tel.szám csere, még rosszab..

Miben volt édike? Bújt hozzá, hogy érezte az illatát?

Ne hagyd, hogy átbsszon..

2019. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Barátod melletted flörtöl a szórakozó helyeken, miközben nem biztok egymásban. Remek házasság kezdete...
2019. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá a csajra, hogy bocs, de rossz pályán van. Ide már nincs belépő. Miért várod meg, hogy majd lesz valami.Fel kell gyorsítani, ha volt is valami ne későn derüljön ki.
2019. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot nem értek házas férfiként:


1. Nekem soha nem esett le a jegygyűrűm.

Mindenesetre hatalmas mázlistának érezném magam, ha egy szórakozóhelyen a tömegben valaki észrevenné hogy elhagytam, felvenné a földről a sötétben és visszaadná.


2. Voltam részeg, voltam haverokkal szórakozni, sosem táncikáltam más nőkkel. Pláne úgy, hogy a feleségem otthon vár. Én nagyon szarul éreztem volna magam. Ha valaki megpróbált felszedni, akkor határozottan elutasítottam (nem mutattam meg a majdnem elhagyott jegygyűrűmet, csak határozottan lekoptattam).


3. Ha valaki elutasít valakit (akkor azzal eleve nem denszel órákat, de mindegy) akkor nem adja meg neki azért a telefonszámát/fészbuk profilját, hogy másnap még tudjanak csetelgetni a semmiről. Mert ugye nem történt semmi.


4. Ha valaki nyomul rám, akkor nem jutok el odáig (részegen sem), hogy úrrá legyen rajtam az "úristen! Mit csinálok?" érzés, hanem már csírájában elfojtom az egészet.

Eleve nem ismerkedni megyek, hanem szórakozni.


5. Ha félreérthető helyzetbe kerülök (nem jellemző), akkor azonnal elmondom a páromnak amikor lehetőségem van rá és nem várom meg amíg "lebukom", mert utána lehetetlen kimagyarázni és a másik jogosan gondolkozik el. Akkor is, ha megbízik benned.


6. Mi az, hogy "kezd több lenni"? Mi lett volna, ha nem jön el akkor? Megfekteti a szórakozóhely vécéjében? Komolyan érdekel. Ez azelőtt vagy azután volt, hogy elérhetőséget cseréltek? Arra mi a magyarázat?


34F

2019. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogy mondta, hogy jegyben jár. Megadta a számát, ez nyilvánvaló. Ha egy nőnek aki közeledni próbál azt mondod, "bocs, jegyesem van és nősülni fogok" az szerinted másnap ír egy "édike voltál" sms-t? Aztán kérdőjeleket mivel nem érti, miért nem jön válasz?

Persze tudom, vannak nyomulós libák akik csakazértis, de az meg nyomulósabb dumával jönne "miért nem írsz vissza, ott a csajod?", "úgyis enyém leszel" stb.


Vagyis nem hiszem, hogy ez pont úgy zajlott ahogy megkaptad. De nem állítom, hogy megcsalt (mármint, hogy volt szex). De azért azt sejteti az üzenet, hogy jól megvoltak nélküled.

2019. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!