Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenél? A szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenél? A szerelmed találkozott egy nővel, akivel cseteltek egy pár hétig.

Figyelt kérdés
Esküdik rá, hogy nem volt semmi, mert már akkor megbánta, hogy odament, mikor leállította a kocsit. A csaj élőben ellenszenves volt neki. Amúgy azonnal lebukott. Sírt, mindent ígért, könyörgött, hogy nem akar elveszíteni. Nem rúgtam ki, mert szeretem. Eltelt azóta fél év, de nem tudom túltenni magam ezen a dolgon. Megőrülök a gondolattól is, hogy újra felveszik a kapcsolatot. Folyamatosan nézem, hogy melyikük mennyire aktív a csevegőn. Még mindig szeretem, de ebbe beleőrülök. Kilépjek a kapcsolatból, ami amúgy távkapcsolat?
2019. márc. 14. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha szimpatikus neki a nő élőben is, akkor azért megpörgette volna a fallosza körül?


Szerintem ez már kuka kategória volt fél éve is. Így hogy elengedni nem sikerül a dolgot, így pedig még az élet is bebizonyítja.

2019. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen szerelem sem ér annyit, hogy az ember folyamatosan szorongjon, kattogjon, féltékeny legyen, ne tudjon bízni. Ha továbbra is így akarsz élni, akkor próbáld menteni ezt a szartengert, de ha valaha boldog akarsz lenni, akkor félreteszed az érzelmeid és otthagyod ezt az embert.
2019. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem.. meg amúgy is én kergettem bele a szituba, ami visszagondolva lehetséges.
2019. márc. 14. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy melyikük aktív a csevegőn?Ha olyan unszimpatikus volt,akkor minek tudnak még egymással beszélni?


Belekergetted?Na ne bassz,ezt ő hitette el veled?

2019. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Whatsappon. Kértem, hogy ne tiltsa le, mert kíváncsi vagyok mit ír, ha ír egyáltalán. Meg lett hagyva az utolsó üzenete, ha ugrik a dátum az lebukó.
2019. márc. 14. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve azt figyeled lebukik-e.Istenem!Kérni,hogy ne tiltsa le szintén.Veled van a baj.Azt írod lehet Te kergetted bele,de nem változtál semmot,és még csak nem.is áll szándékodban.
2019. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb olyan is jön, aki szimpatikus lesz neki...
2019. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem csalt meg (testileg), mert nem jött be neki a csaj. Ha bejött volna neki, megteszi. A szándék megvolt, úgyhogy ennek a kapcsinak már lőttek.
2019. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem írod le , hogy mekkora féltékeny hisztis egy nő vagy?
2019. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek után ki ne lenne hisztis és féltékeny?
2019. márc. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!