Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vele teljes mértékben megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akihez elég közel kerültem érzelmileg... de van barátom, és ezért meg akarom szakítani vele a kapcsolatot.. tudom, nehéz lesz, de hogy tudnám ezt megtenni? Pl ha suliban odajön hozzám beszélgetni, hogy "rázzam le"?
2010. júl. 3. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
van barátod és egy másik fiúhoz közel kerültél érzelmileg?szereted a barátodat?ha igen akkor mond meg a másiknak h nem szeretnéd tovább és hagyjátok egymást!
2010. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy nem tudok tőle megválni...
2010. júl. 3. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
muszáj lesz!főleg ha szereted a barátodat és ha nem is érdemli meg!mond meg neki h a barátodat szereted és nem szeretnéd folytatni
2010. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor tudni fogja, hogy még mindig érzek iránta valamit, ha ezt mondanám neki.. tudom nehéz lenne, de nem lenne jobb, ha csak úgy átnéznék rajta? Nem szép dolog, tudom,deválasztanom kell..
2010. júl. 3. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor nézz át rajta és ne foglalkozz vele
2010. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MOnd meg még neki kerek perec h hagyjon békén
2010. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!