Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője így a kapcsolatunknak? 26/N

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve leszünk együtt a párommal de az utóbbi időben elbizonytalanodtam. Ő is a szüleivel él mint én csak ők családi házban. Nálunk soha nem aludhatott mert húgommal egy szobában voltunk viszont már elköltözött a barátjához. Szüleim viszont még így se engedik meg h bárki itt legyen napokig. Nyilván nekem kell mindig hozzájuk mennem, ahol a tetőtér a miénk de a konyha mosógép közösek. Tesója már egy éve elköltözött így a miénk a fenti rész. Ami viszont zavar hogy a szüleivel még mindig nem tudtam összebarátkozni mert nagyon zárkózott csendes típus vagyok.Anyukája már kétszer apuka távollétében szóvá tette hogy nem értik miért nem vagyok itt egész héten, miért vagyok otthon többet. Párommal egy helyen dolgozunk így érthető hogy könnyebb lenne együtt menni mindig. Viszont egyre jobban azt látom mikor szombat este visszamegyek hogy már nem örülnek nekem úgy mint régen mikor megöleltek. Szerdán szoktam mindig hazajönni így sztem még itthon kevesebbet vagyok. Anyukája kétszer megsiratott azzal hogy a hibáimrol beszélt sokáig. Mikor mondtam neki szeretek itthon is lenni néha egyedül elkezdi akkor ne legyél kapcsolatban, te erre még nem vagy érett. Meg hogy mi van ha nyáron párom komolyabbra akarná fordítani a kapcsolatunkat de nem ilyen feltételekkel. Lehet fél vagy egy év múlva nem így akar kapcsolatban lenni és többre fog vágyni. Párom jövőt tervez velem látszik nagyon szeret mindent megtesz értem de én sokszor azt érzem nem tudom azt visszaadni neki így kimutatni az érzelmeket. Szüleinek nem tetszik hogy hazajövök azt szeretnék költözzek oda és az unokájuk is oda szülessen. Én viszont nem tudom még mindig otthon érezni magam hiszen mindenem itthon van és itt nem kell feszengenem. Ősszel tervezzük hogy lakást veszünk de addig mi van ha egyre kevesebbet lesz kedvem így kimenni oda. Nyilván nem jó hogy nem tudjuk így elmélyíteni a kapcsolatot nem tudjuk milyen együtt lenni hetekig. Főzésben sem tudok kibontakozni mert anyukája csinál mindent. Takarításért, mosásért is szólt egyszer hogy miért nem vártam össze több ruhát meg minek takarítok. Azóta csak akkor takarítok ha nincsenek otthon. Annyira rossz hogy nem tudok feléjük nyitni így meg később hogy legyek velük ha esetleg házasság gyerek is lesz.
2019. márc. 15. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
26 évesen azért lehet közös albérletben is gondolkodni.
2019. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne albérletbe menni, amíg nem vesztek lakást.

Ne az anyóshoz költözz be, hanem költözz össze a pároddal, ahol csak ketten vagytok.

2019. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát. Miért nem költöztök össze? Mindkettőtök kisebb tesója külön él, nem fura nektek, hogy ti még anyuka-apuka nyakán lógtok? Amúgy meg persze, jó, ha jóban van az ember anyósékkal, de alapvetően nem ők a lényegesek, hanem a párod.
2019. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huhu, mennyit fogsz te még szívni ezzel az anyósékkal, mielőtt hagyod a francba az egész bagázst.
2019. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tisztelik a privát szférádat, a személyiségedet. Nehogy oda költözz! Albiba menjetek a csávóddal, ha ott megy a közös élet, jöhet a lakás vásárlás.
2019. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindketten dolgoztok, nyilván nem tudtok majd annyit félretenni, de talán tényleg az albérlet lenne a legjobb.


Ez így kinyírja majd a kapcsolatotokat, elmegy egymástól is a kedvetek, mindenkinek tele lesz a töke a másikkal...és valóban hosszú távon ennek nem lesz értelme.


vagy költöztök, vagy elképzelhető, hogy hamarosan ennek kampeca

2019. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt mondtam hogy párunkkal nem egészséges sem szülőkkel lakni, sem anyós-apóssal....

Még akkor sem ha jó fejek. Rengeteg problémát szülhet...


Megoldás el kell költözzetek onnan messzebb, külön szülők nélkül.


Inkább távolról szeretni, mint közelről utálni. Van ez a mondás ami teljesen helytálló!

2019. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú elég ismerős a szitu, annyi különbséggel, hogy az akkori párom hozzánk is átjött néha (havonta párszor csak), de mi is nagy részben náluk töltöttük a hétvégéket. Én is szerettem egyedül lenni, de ezt ne mondd meg a párodnak mert nagyon rosszul eshet neki :(

Én kibírtam másfél évet így, aztán lett saját kecó, de az anyóshoz akkor is átkellett járkálni. Furkált is elég rendesen, persze úgy, hogy ne legyen nagyon feltűnő, de azért sikerült jól megmérgeznie a kapcsolatunkat. Végül szét is mentünk, nem ebből az indokból, de ez is benne volt. Ami a tanácsom tényleg, hogy minél előbb legyen legalább saját albérletetek, mert sajnos ezt így sokáig nem lehet bírni.

2019. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!