Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedhetném később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedhetném később kevesebb fájdalommal el?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kavartam mondjuk úgy. Nem volt szex de nem sok választott el minket attól, szakítottam mert nem becsült meg és az a "nem kellesz eléggé" érzésem volt vele kapcsolatban. Aztán végül hiányoztam is neki meg nekem is ő, szexelni akartam vele még mielőtt végleg elengedem ugyanis pasiként nem hiszem hogy annyira jó ember. De elutasítottam mert attól félek ez kihasználás lenne és attól még nem becsülne meg jobban hogy lefekszünk...

Szerintetek?



2019. márc. 15. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl fiatal, és bocsáss meg, de éretlen vagy még a szexhez. Hagyd ki, őt pedig hagyd el. Lesz még sokkal jobb is!
2019. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. fogd fel ésszel, hogy csak dugni akar és csak szarabbul fogod magad érezni. Hány évesek vagytok? Tök gyerekes azt hinni, hogy egy szex majd változtat neki bármit is feléd, ahogy te akarod. Hiányzol neki? Persze. Addig fog keresni, amíg meg nem tud dugni.
2019. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dőreség lenne lefeküdni vele. Hidd el, nem éreznéd utána jól magad a bőrödben,, nagyot csorbulna az önbecsülésed. Neki nem kellesz, legfeljebb elfogadná a felkínált ingyen numerát.
2019. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!