Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz barátnő? A pàrom szerint csak a baj van velem. Nagyon megköszönném ha kapnék rendes válaszokat. Rettenetesen magam alatt vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következõ 19évesek vagyunk, és két éve kapcsolatban. 1évig ha voltak is vitáink akkor tudtuk kezelni. De elkezdett inni cigizni más ruhákba járni máshogy beszélni. A cigivel semmi bajom nem volt az ivással se nagyon, csak akkor amikor a munkahelyére nem tudott bemenni majdnem kirúgták. Nehéz családi körülmények között nõtt fel! Mindig ott voltam mellette, és tàmogattam. Mindene a pénz kicsi koràban semmit se kaphatott meg. Én nem vagyok az a lány aki arra menne, hogy a pasinak mennyi pénz van a zsebébe. Nem lakunk még együtt keresgélünk lakást. Nekem több a fizetésem, de magamra alig költök. Mindent megjegyzek amire szüksége van pl megyünk a boltba meglát valamit másnap megy a munkába leszaladok a boltba megveszem. Vagy ruhát boxzsákot akar bármi amit mon megadom Minden kívánságát lesem. Azt állítja az életben ha nincs pénzed akkor soha nem lehetsz boldog még ha van is melletted valaki. Alig látja mit teszek érte. Habár nem lakunk együtt fõzök átugrom a saját munkám után megteszem amire kér. Elengedem a haverokkal bulizni. Gondoskodom róla szeretem õt programokra gyűjtök, és csinálok. Pl kirándulás stb már mióta mondom neki szeretnék elmenni biliárdozni. Azt mondta elmegyünk, majd elment a haverjaival. Nem figyel oda rám nem érzem szeretne. 1évig minden más volt, nem tudom miért változott meg ennyire. Nekem semmi se változott elhalmozom bókókkal az összes jóval. Állandóan lányokkal van, írkál bókol másnak. Élvezi ha többnek is tetszik. Tudom ezt azért csinálja mert nincs önbizalma, hiába mondom neki milyen jó! Nem elég! Nálam nem egyszer próbálkoztak be, de nem hagytam magam. Foggalmam sincs mit tehetnék. A szeretkezéseink rendszeresek, de nem figyel arra több puszit csókot ölelést szeretnék! Multkot mikor otthon volt az egész családja a fürdõszobába szeretkeztünk, de én nem mondanám annak mert közbe nem ölelt meg, a végén se csókolt meg. Felöltözött ott hagyott, és kiment. Ez a jelenet úgy bele égett az emlélkezetembe, hogy nem tudom kitörõlni. Nem kérdezett semmit jó volt? Összes se bújtunk. Nekem õ az elsõ mindenben! Mondtam a 2év alatt vagy 2x szakítani akarok, mindig csúnyán beszélt de vissza könyörögte magát. Most nem azt mondtam szakítani szeretnék csak megállapítottam nem figyel rám. Egy nagyon fontos eseményre mentem, nagyon izgultam és vártam. Leukémiás gyerekeknek mentem mesét olvasni. Neki is elolvastam elõtte és nem mondott semmit, csak, hogy neki nem lenne szíve ehhez. Elfelejtette az egészet nem kérdezte hogy éltem meg milyen volt Tegnap írt nekem egy régi osztalytársam, hogy együtt vagyok e a párommal. Mondtam magam se tudom, de szeretjük egymást. Erre azt mondta egyre többet látja a párom, mindig is irigy volt rám, és szeretne vele egy éjjszakát tölteni. Benne lenne - e felvázoltam a csajnak a dolgokat. Erre másnap látom ismerõsök facebookon. A párom rengeteg szünetet kért a kapcsolatunk során mindig vártam és szenvedtem. Azt mondta nincs értelme a kapcsolatunknak, hogy szeretném megváltoztatni és belekötök abba hogy szeret. De hisz ez lenne a szeretet? Nem akarom megváltoztatni, csak a régi énje hiányzik aki mindig figyelt ódadó volt. Azt mondja ezek a bajai velem: mindig többet akarok, felhozom a múltat pl mikor mondta szünetet akar és várjak rá azt mondtam ekkor és ekkor is vártam. Megsértõdöm a viccein pl az idegességtõl 4kilót fogytam, az egyik szünet alkalmával nem direkt, azt mondta ha meglátszik amikor levetkõzök nagy bajok lesznek. Ha kérem jöjjön elém a munkába nem mindig teszi meg én megyek elé. Régen ez a kísérõs dolog se így volt Nem tudom én vagyok rossz barátnõ?
2019. márc. 15. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Egy jó pszichológus kellene neked.
2019. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csavo egy nulla senkihazi proli fereg, es mindig is ennyi marad. Te meg nyisd mar ki a szemedet, legyszives. Ez a himnemu kepzodmeny egy nulla. Egy alomkepet szeretsz.
2019. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanácsot adhatok, mutasd meg neki ezt a kérdést, ha elolvasta adj neki 2 hatalmas pofont és azzal a lendülettel lépj ki örökre az életéből. Ha tényleg szakmailag nézem, akkor minden mondatodban az van, hogy te megalázkodsz, pitizel és ő ezt már szinte természetesnek veszi, sőt elvárja. Sajnos folyamatosan keresed a mentségeket a viselkedésére, pedig erre nincs mentség. Ha szeretsz szenvedni, akkor hajrá, de ha nem, akkor menekülj.
2019. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Gabóca Kabóca ***** válasza:
97%
Gyereket is szülj neki.Amig babázol ő nyugodtan csajozik majd.Szép boldog életetek lesz...Narcisztikus önző tahó aki kihasznál.Sok megaláztatásban lesz mellette részed és teljesen tönkremész.Pszichológust javaslok.Neked nem a "párodnak".Ő reménytelen eset.Soha nem fog megváltozni akkor sem ha ezt igéri.
2019. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnő vagy sajnos hanem lábtörlő. Jólelkű rendes lany vagy és neked pont egy ilyen semmirekellő kell? Idővel úgyis ra fogsz jönni es szakitasz de addig teljesen leépít .... annyira rendes fiú van, aki ilyen lanyra vágyna, te meg napi szinten megaláztatod magad!
2019. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden pont úgy van ahogy írják. Te neki egy senki vagy. Egy kihasználható punci/cseléd, mikor mire van szüksége. Pasiknak szoktam ezt írni de rád is illik, állj már a sarkadra!!! Dobd ki a francba, nem kell ő neked.(Te sem neki) És nehogy azon siránkozz, hogy mit vesztesz mert semmit. Csak nyersz, nagyon sokat. És aki sokat veszít az ő lesz, de az már ne érdekeljen Teged.

Szerinted a sok szünetet miért kérte? Mit csinált a szünetben? Te meg vásárolsz neki, főzöl neki, szereted, szét teszed a lábad amikor akarja. Ő meg elveszi, megeszi, beléd veri ....és ennyi. Semmi viszonzás.

Mire vársz még? Mit tegyen, hogyan viselkedjem, hogy kinyíljon a szemed?

2019. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ! Most még ezt nagyon fájó és rettenetes belàtni de igaz! Belülrõl nem látom magam, ezért is tettem fel a kérdést rossz barátnõ lennék? Ennyit tenni tudtam elfogyott az erõm, és tovább kell lépnem csak játszik velem!
2019. márc. 15. 15:53
 8/20 A kérdező kommentje:
Számtalan könyvet elolvastam videót meghallgattam nagy nevű emberektõl, azt remélve egy csodás kapcsolat lehet ebbõl fõleg az elsõ 1év tartotta bennem a lelket. Mind haszontalan és hiàba. Nagy üresség van a lelkemben, de hagynom kell minden fájdalommal had menjen
2019. márc. 15. 15:55
 9/20 A kérdező kommentje:
*ennyit tudtam tenni
2019. márc. 15. 15:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen probléma veled, hogy egy ilyen senkiházira pazarlod a szereteted és lelki egészséged. Szakíts a sráccal, járj terápiára és később hidd el fogsz olyan férfit találni aki megérdemel. Fiatal vagy, ne ragadj egy ilyen ócska kapcsolatban.
2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!