Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom belájkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom belájkolja az exével való közös képeket?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk az egyik rokona rakott fel olyan fel olyan képeket amin a barátom a volt barátnőjével van. Egymást megölelik rajta, és fogják egymás kezét. Persze ezért én megharagudtam. Most biztos azt írjátok ebben semmi kivetnivaló nincs, de én se lájkolok olyan képeket mióta a barátommal vagyok, amin az egyik exemmel vagyok látható. Pluszban sokszor úgy érzem összehasonlít vele, hogy pl. milyen jó hogy több az érdeklődési körünk. Meg hogy kíváncsi lenne arra hogy a volt barátnője mit szólhatott ahhoz hogy mi összejöttünk, és most vajon éppen mit csinálhat.
2019. márc. 15. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túl rajta.
2019. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Vagy csak egy játszmázós, manipulatív féreg, aki féltékennyé akarja tenni a másikat.
2019. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Karena26 ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális dolog!!!
2019. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális! Én a helyedben ennél a pontnál küldeném el a búsba örökre.
2019. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Mióta vagytok együtt? Mennyi idő után szakítottak ők? Ki szakított?
2019. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 év után szakítottak. Mi 4 hónapja vagyunk együtt csak. A barátom azt mondja ő szakított a lánnyal, mert rosszul bánt vele (mármint a lány a barátommal.
2019. márc. 15. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen az ominózus képen ketten voltak rajta, vagy több ember, és ezek közül az egyik a barátod az exével?
2019. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Többen is rajta vannak, de ők akkor is ölelgetik, meg fogják egymás kezét a képen. És pont most kerültek fel ezek a képek, mióta együtt vagyunk. Miért ha többen vannak rajta és ő belájkolta akkor már nem probléma? Mert számomra így is - úgy is az.
2019. márc. 15. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy rokonom egy múltban készült képet tesz fel, amin rajta van a családom akiket még mindig szeretek, meg az exem, azt lehet én is lájkolnám - a család miatt, nem feltétlen az ex miatt. És fordított helyzetben lehet ugyanúgy nem esne jól, mint neked, de nem patáriáznék csak emiatt. Viszont ha úgy érzed még nem tette magát túl rajta, ne hisztizz hanem rakd ki a szűrét.
2019. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!