Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagaljak erre? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagaljak erre? Legyek megerto vagy hisztizzek?

Figyelt kérdés
Van egy srac,eleg friss a dolog,kb 2-3hete tart,kedves,sokat torodik velem,jol erezzuk magunkat egyutt,viszont tegnap a tali alatt eltunt a haverjaival,es nem esik tul jol,azt mondta visszajon es nem jott
2019. márc. 15. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Egyiket sem. :) Nem vagy a főnöke, vagy "hivatalos" barátnője/párja, igazándiból még csak ismerkedtek. Tűnj el te is. Ha gondolja elmagyarázhatja, h gondolta, de innentől én nem venném komolyan az ismerkedést. :) Amilyen az Adjon Isten, olyan a Fogadj Isten. Máskor talán jobban átgondolja, h nem hagyunk ott csajt, mint kutya a kakiját.

Komolytalan csávó.

2019. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt javaslom, hogy felejtsd el. Jöhet mindenféle kifogással, de értelmes, felnőtt ember ilyet nem csinál. A hisztivel magadról adsz szegénységi bizonyítványt, az elfogadással alárendeled magad. Egyik sem jó opció, ha normális párkapcsolatra vágysz.


Gyerekes, komolytalan ez a férfi. Szóval ha nem kioktató anyuka, és nem is lábtörlő akarsz lenni, akkor mással kezdesz.

2019. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert csak ez a két megoldás van? Nyelni vagy hisztizni?

Mi lenne, ha megbeszélnéd vele? Lehet, hogy közbejött neki valami, lehet, hogy tényleg nem vesz komolyan... ezt csak akkor tudhatod meg, ha kommunikálsz vele a dologról.

2019. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Az embernek a legrosszabb tulajdonsága, h mindent túlgondol, magyaráz. Pszichológusok, életvezetési tanácsadók fenten hangoztatják, h a párkapcsolat alapja a kommunikáció. Aham, meg jó nagy csapda. Vannak olyan dolgok, egyértelmű jelek, amikor nem érdemes kommunikálni. Ez is ilyen. Otthagyta, mint eb a ...., se telója, se semmije nem volt, h szóljon, h hé' kicsit piálgatunk, dumálunk, nem tudok/szeretnék visszamenni hozzád? Áhh, konkrétan kakilt bele, sztem el is felejtette, h mit ígért. Komolytalan és kész, ráadásul az ilyen nem változik. Nem kell vele foglalkozni, magyarázkodjon az anyukájának, az még talán vevő a hülyeségeire. :)
2019. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizz. Én is eltűnnék, de örökre.
2019. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynak, mint macska a kakiját és még gondolkozol? :O mi megalázó már... Még ha nyomós lett volna az ok (nem volt, hidd el), akkor is megejt az ember egy telefont, hogy ne ücsörögj ott szénné alázva...
2019. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol bejott hozzam a munkahelyemre ugy volt ha vegzek akk megyunk vhova de megjelentek a haverjai is es eltunt.
2019. márc. 15. 13:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig kb sulve fove egyutt voltunk,nem ertem,miert csinalnak ilyet a pasik egyik pillanatrol a masikra
2019. márc. 15. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem gondolom jobbnak a helyzetet, de te tudod...
2019. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg h bevittek a rendorok verekedes miatt,mindenre gondoltam csak erre nem 😀
2019. márc. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!