Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt az ideje szakítani? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az ideje szakítani? Lehet ebből így normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk, olyan 3 körül. Ismerjük egymást lassan fél éve.

Már az elején is az anyja beleszólt mindenbe, irányította stb


Olyannyira, hogy az anyja és annak a szeretője(mivel nem házasok nem élettársak és még közös kasszan sincsenek az, és a nő tartja mert sokszor ott van) szóval az anyja és a szeretője csinálta meg a felvételi jelentkezését és ő szó nélkül hagyta.


Engem elhordott mindennek az anyja mert nem hodoltam be neki. Pedig én jófej voltam mert rendesen bemutatkoztak kedves voltam vele vittem ajándékot is neki. Viszont ő azon van h furja ezt a kapcsolatot mert én idősebb fejjel okositom a lányát.


Mivel ilyen vége lett nem járok náluk és a lány elkezdett itt aludni. Itt aludt vagy 5x. Ez is a baja h nagyon hamar meg minden. Na de ott amúgy sem tudnánk mivel nem akarja az anyja és nincs is csak egy kis ágy.


Egyszer kicsit később ment haza megpofozta le...rvazta és meg utána a csaj azt várta h még én alkalmazkodjak az ő anyjához hogy menjek el náluk ebédre ilyenek. De az anyja nem hívott én meg úgy nem állítok oda. Pláne h kimondta h nem szeret engem.


Amikor ott a szerető akkor nem is szól a gyerekeihez habzsolja az a vén nő az életet nagy kanállal röhögnek mulatnak. Bezzeg amikor nincs ott és találkoznánk egyből furna mrgfele a találkozót. Hogy nem foglalkozik a családjával meg nem tölt velük időt. Pedig nem sokat találkozunk pláne mostanság mert más melohelyem van.


Sokszor benn szomorkodik és volt h sírt is magában és kívánta h az anyját hagyja el a szeretője mert irigy volt rá h az boldog ő még nem lehet.


Azt sem lehet h elmenjek és megbeszeljem mert nem akarja és nem tudom garantálni h nem boritom az anyjára az asztalt mert ha a lányát sértegeti mindennel akkor nekem is mondaná szépeket....


Itt a csajnak a feneke is ki volt nyalva.

Az anyja azt is nehezményezte h az utóbbi időben nem tudtam a lánya elé menni mert vagy mennem kellett vhova vagy dolgoztam. De érdekes mert mindig hazakisertem vagy hazavittem. Azt nem számolják h számtalanszor kocsikaztattam a fenekét.


Már volt h mondta h utálja az anyját utána meg h ő mindenkit szeret és senkivel nem akar rosszban lenni. De az anyja nem hagyja nem hagy nekünk semmi teret.

Meg nem is tudunk mindig akkor találkozni amikor megbeszéltük mert az anyja keresztül húzza.


Meg előre bemagyarazta neki h majd csalódik bennem meg h le fogom k....vazni stb. Holott ő tette. De a kicsi lánya olyan mint egy bábu akit kötélen rángatnak.

Mindig én vagyok a szenvedő alany nem áll ki mellettem semmit sem mond az anyjának h nem igaz fogja be és azzal törődjön h ott tart egy heret.


Na meg hétvégén mindig az a program h kicipeli a 20 éves lányát és a 17 éves fiát a nagyapjukhoz és ott senki nem beszél hozzájuk egymással vannak elfoglalva és a pénzzel mert az anyja testvére adócsalás miatt tartozik a navnak.


Az anyja arra nem képes h főúton nekik de a herejenek főz meg az kiváltságos. Úgy viselkedik az anyja mint egy tini.


Kérdem én ezekutan van ennek jövője?

Amúgy 27f és 20n pedig mindig törődtem vele tudta és senki nem foglalkozott vele ennyit és nem törődött vele.



2019. márc. 15. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Most is amúgy a hosszú hétvégén menni akartunk vhova de az anyucikaja kitalálta h nem hnap hanem ma mennek a nagyapjahoz és kész. Meg nem is engedi a héten találkozni velem.
2019. márc. 15. 14:21
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem h nem vallásos családról van szó sőt ateisták és az anyja megcsalta az apját és számtalan férfit elfogyasztott már.
2019. márc. 15. 14:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem olyan rég is kitolasbol minden hazimunkat vele csináltatott meg egyedül és azután h a nagyapjatol hazamentek csak azért h csak este tudjunk együtt lenni mert este volt mire végzett.


Egyébként az anyja semmit nem csinál a lány takarít és mos tereget vádak. Ha nem mosogat el időben akkor egy hétig neki kell csinálnia.

2019. márc. 15. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég szakítottam volna. Ha nem képes a sarkára állni és még csak ki sem áll melletted hanem jó kislányhoz méltóan mindent eltűr és megcsinál mint a cselédek hát tegye de engem akkor felejtsen el.
2019. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van és szomorú és csalódott vagyok. Ezekszerint nem szeretett úgy mint az anyját.... Legyenek boldogok együtt....
2019. márc. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!