Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve van párom, egyszer már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve van párom, egyszer már külön voltunk, pár hónapja újra együtt. Viszont most megismertem valakit, és nem tudom mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés
Pár hónapja bekultunk ki, azóta ő sokat változott és tesz a kapcsolatért. Sajnos nálam még mindig hiányzik ami korábban. Nem vagyok szerelmes de úgy szeretem mint bármelyik csaladtagomat, úgy érzem nem tudnék nélküle létezni. 5 év hosszu idő, de rég nem azt érzem h el tudnám képzelni vele a házasságot, gyereket. De elengedni sem tudom. Ami gond meg h nem kívánom, nem működik a szex. Rég érzem h halott kapcsolat nincs jövője, ettől függetlenül nagyon szeretem. KB 1 hónapja megismertem valakit, aki egyre inkább vonz, talán kezdek szerelmes lenni. Viszont olyan helyzetbe vagyok amit soha nm hittem vna és mindig eliteltem. És tessék benne vagyok a közepébe. Nagyon nehéz , a másik sráccal nem volt közöttünk semmi, de mindketten érezzük, hogy ez nagyon gyorsan alakul. Oda van értem, a két fiú nem tud egymásról. Én egyre nehezebben bírom, nem tudom mit tegyek. Szakítani nem tudok, megcsalni sem szeretném bár már ez is durva amiben vagyok és iszonyú bűntudatom van. A másik fiúval pedig el tudnám képzelni és nem akarom h elmuljon. Mit tegyek??? Nem sokáig tudok már titkolozni. Megmondtam a fiúnak hogy kapcsolatban vagyok és utána bízzam rá? Ha el megy emiatt? Vagy ha benne lenne, de en nem akarom megcsalni a párom? Mi legyen, nagyon kész vagyok. Nem kell osztogatni tudom h szemét vagyok, csak a segítő hozzaszolasok erdekrlnek.
2019. márc. 15. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
El kell engedned a jelenlegi párod. Vegyél erőt magadon,nincs más megoldás,te is tudod.
2019. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És hogy tegyem? Olyan jó hozzám, de nincs jövőnk :( de szeretném ha megmaradna nekem, nem akarom elvesziteni, nagyon hiányozna, a mindennapok is. Nekem olyan jó lenne ha nem vele lennék kapcsolatban de együtt elhetnenk. Csak mint barátok, lakotarsak :) tudom lehetetlen. Vagy még az is jobb lenne ha megcsalna.. Az új fiú egyáltalán fogja tolerálni h nem mondtam el neki?
2019. márc. 15. 20:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elengeded a mostanit és nem mellette teszteled le az újat, ha korrekt akarsz lenni. Ha nem attól félsz titokban, hogy a 2 közül a padlóra esel, miért van ez a kérdés? Tök egyértelmű a teendő.
2019. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez így nagyon nem korrekt a részedről. A jelenlegi párodat csak hitegeted jelenleg. Az egyenesség az lenne, ha megmondanád neki amiket ide leírtál, hogy nem működik a dolog és az ő idejét se vesztegetnéd tovább. Úgy mielőbb ő is tudna olyan lány után nézni akinek pont ő kell.
2019. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Dobd a mostanit, és ne akard magad mellett tartani, mert csak bántanád.
2019. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Talán bizonytalan vagy, hogy az újjal menni fog-e a kapcsolat és úgy gondoltad megtartod biztonságból a régit.. De ez úgy is ki fog derülni előbb utóbb és akkor úgy is te leszel a ribi. Szerintem érne annyit a becsületed, hogy előbb tisztázd a dolgot mielőtt kiderül.
2019. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Megszoktad a mostani pasidat és sajnálod őt nem akarod megbántani de az igazság az hogy muszáj lesz. Inkább élsz egy semmilyen kapcsolatban a boldogságot meg megfosztod magadtól? Hidd el ha ott hagyod nagyon rövid időn belül hálás leszel magadnak amiért megtetted ezt a lépést. Egyébként meg könyörögni fog neked de remélem nem maradsz vele sajnálatból mert abba utána te fogsz tönkre menni. Én is éreztem így hogy nem tudnám elhagyni exem és de sikerült.
2019. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez tipikusan az egyik f&rokból a másikba esete. Jó lenne a régit is megtartani, ha az újnak nem kellenél többre szexnél, mi? Mégis mit segítsünk? :D
2019. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Napiszarra való a kérdező.
2019. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Pedig muszáj lesz szakítani! Mindegy hogy van-e másik férfi vagy nincs. Magad miatt, a párod miatt

Ne hazusj se neki se magadnak. Mert így azt teszed. Vegyél erőt magadon, szakíts. Utána, attól még megmaradhat a jó viszony, baráti viszony ha mind a ketten ő is és te is készen vagytok rá érzelmileg. Van jópár ilyen ismerősöm. Kihűlt a kapcsolat vagy nem ment mint kapcsolat de mint barátok utána is jóban voltak/vannak.

És így tiszta lelkiismerettel élhetsz, nem kell gyötrődni és megláthatod hogyan alakul a másik sráccal.

2019. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!