Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eljegyzést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eljegyzést és összeköltözést akar, én úgy érzem, hogy fiatal vagyok ehhez. Akkor nincs is jövőnk?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, két hónap múlva érettségizem, a barátom 26 és dolgozik. Ő már szóba hozta az eljegyzést, meg hogy nem kell azonnal házasodnunk/házasként is lehet tanulni, meg az összeköltözést is, én viszont még nem szeretnék. Valószínűleg nem a városban fogok továbbtanulni, és csak hétvégén járnék haza, úgy meg semmi értelme összeköltözni. Meg egy csomó mindent szeretnék: Amerikában dolgozni hotelben/táborban, Erasmusra menni, külföldön élni...
2019. márc. 16. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Csak át akarja élni a romantikus csöppögést mert egy társfüggő kis majom

Lehetöleg az első emberrel aki hozzá szólt mert több esélye úgy se lesz

2019. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

2-es válaszoló, szerintem elnéztél valamit 😂

Kérdező, jól látod, ezek még korai tervek, fiatal vagy, más céljaid vannak, amiket valószínűleg a mostani párod nélkül fogsz végrehajtani. Ne aggódj, nagyon kevés ember él évtizedek múlva az első nagy szerelmével, tehát lesz még bőven barátod, vőlegény - jelölted. A saját életed, karriered legyen az első!

2019. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kettes: Egyetemistáknak szerveznek Amerikába nyárra munkalehetőséget. Unokatesóm is volt tavaly egy hotelben.
2019. márc. 16. 10:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Durva a színvonal.Kérdező tök más életszakaszban vagytok.Egyértelmű hogy a barátod már komoly dolgokra vágyik 26évesen.Te most érettségiztél és álmodozol.Nem illetek össze.
2019. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs, és ez miért is kérdés? Senki sem fog a másikra várni, mert értelmetlen. Jobb, ha mindenki a korosztályában nézelődik.
2019. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Azt nem értem, hogy miért jöttél vele össze, ha neked egyáltalán nem komolyak a szándékaid? Marhára szarul esne, ha valakinek csak egy kis szórakozást jelentenék és semmi komolyat.

Persze, nem mondom, hogy ne váltsd valóra az álmaidat, mert tedd azt amit szeretnél, de nem értem, hogy akkor miért álltál össze ennyivel idősebb pasival. Tudhattad volna, hogy neki is lesznek álmai, elképzelései. Tervei.

Sok olyan lány van, aki lelép otthonról 18 évesen és onnantól a pasijánál laknak. Egyik exem is ilyen volt.

17 és fél évesen ment el otthonról.

2019. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

" Tudhattad volna, hogy neki is lesznek álmai, elképzelései. "


És a pasi is tudhatta volna ezt. Akárhogy is nézzük, ő az idősebb, nekik kéne ezt jobban tudni, tapasztaltabb.

2019. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

#6-os vagyok: miért lettem lepontozva? Én a lány mellett állok, támogatom abban, hogy élje meg az álmait. Csak megjegyeztem, hogy miért jött össze ennyivel idősebbel, ha nem komolyak a szándékai? Komolyan leszállhatnátok erről a tetves értékelő gombokról, hogy hasznos, vagy nem hasznos, mert ez nem youtube, hogy like vagy dislike.

Nem tetszik valami, jegyezd meg magadba azt menj tovább. Barmok. -.-

2019. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Meg amúgy is, attól mert neked/nektek nem hasznos, még a kérdezőnek számíthat. Azt mondom kérdező, beszéld meg a pároddal, ha úgy érzi, hogy tud rád várni, menj ki Amerikába, érezd jól magad. Ha úgy jössz haza, hogy még mindig szereted a barátod és vele szeretnél maradni, akkor vissza mész hozzá.

De leginkább akkor is csak úgy, ha hátra tudod hagyni Amerikát, olyan értelembe, hogy a kis kiruccanásod után nem lesz "honvágyad" vissza térni és később ott dolgozni. Mert ha később ott akarnál lenni, nem biztos, hogy a párod támogatna és menne veled. Akkor nem sok esélyetek van közös jövőre.

De ha megelégszel annyival, hogy lehettél ott és tudsz itthon élni, illetve a párod is eltudja fogadni és megvár, még te is változhatsz és igen is lehet jövőtök.

2019. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%

"De ha megelégszel annyival, hogy lehettél ott és tudsz itthon élni, illetve a párod is eltudja fogadni és megvár, még te is változhatsz és igen is lehet jövőtök."


És ezt honnan tudja előre? Minimum 2-3 év, mire kiderül, de inkább több.

2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!