Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért féltékeny az exemre?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk, mikor összejöttünk az exemmel már több mint fél éve nem volt semmi kontakt. Az exemet részben eltartottam, a mostani párom pedig már iskola mellett is dolgozott. Tipikusan az a nő, akit nem lehet eltartani. Néha rájön a hiszti, és olyanokat vág a fejemhez, hogy mert az exem eltartottam, meg mert neki vettem autót. Hozzáteszem, mindenünk megvan, saját ház, 2 autó. Nem értem miért csinálja ezeket, és ő sem tud magyarázatot adni, mindig csak annyi a válasz, hogy féltékeny.

32/F



2019. márc. 17. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány.
2019. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Neki megadsz mindent?
2019. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De semmi oka rá. Sokkal talpraesettebb, sikeresebb. Nem értem miért hasonlítja magát máshoz.
2019. márc. 17. 08:25
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen megadok neki mindent. Sőt ő is sokkal többet nyújt nekem, mint az ex.
2019. márc. 17. 08:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamiből kevesebbet adsz neki.

Esetleg több közös program, avgy több becézgetés.

Plusz önbizalomhiánya is van.

2019. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom ezt hogy azért féltékeny mert van egy bizonyos elvárás tőled hogy suli mellett dolgozzon holott az exednek nem kellett (nem tudom ő járt e suliba). Lehet te úgy látod hogy tipikus az a nő akit nem lehet eltartani de lehet azért mutatja ezt feléd mert az exeddel baj volt ez hogy eltartottad de még is megtetted. Remélem érted mit akarok mondani. Jah és így is vettél neki kocsit ami csak plusz hiszti ok.
2019. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki hasonlítgatja magát másokhoz, az önbizalom hiányos. A látszat sokszor mást mutat, láttam már rengeteget nőt, aki kőkeménynek, magabiztosnak, talpraesettnek mutatja magát, esténként meg vizesre sírja a párnáját annyi lelki konfliktusssal küzd.
2019. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
3 éve együtt vagytok. Csak együtt éltek, vagy a feleséged/menyasszonyod?
2019. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is elképzelhető, hogy túl sokat beszéltetek az exedről, ami nagy hiba. Nekem volt olyan barátom, akinek a volt feleségéből könyvet tudtam volna írni. Én is azt éreztem, hogy féltékeny vagyok, pedig nem vagyok féltékeny típus, de az agyamra ment, sajnos nálunk szinte kikerülhetetlen volt az exről a témázás, mert ott voltak gyerekek. Jóval később kezdtem megérteni, hogy az akkori párom csak papíron vált el az exétől. Szóval lelkileg mi 3-man voltunk ebben a kapcsolatban. Engem nagyon megviselt, és szakítottam. Nos kedves kérdező ezt a féltékenységet előfordulhat, hogy pont te alakítottad ki. Nagyon egyszerű, abba kell hagyni az exről való beszélgetést! A múltadhoz tartozik, gondolom beszéltetek róla eleget, de minek? Egymással foglalkozzatok.
2019. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dicsért, szeresd. Ez önbizalomhiány.
2019. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!