Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas férfi vagyok,44 éves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi vagyok,44 éves. Feleségem néhány évvel fiatalabb nálam. Szeretjük egymást, gyerekek vannak. De a szex már nem működik. Mit lehet tenni, meddig lehet ezt bírni? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Annyira kevés alkalommal tudunk szeretkezni, hogy siralmas. Ott járunk, hogy hetente egy alkalom ha van, az már jó. De sokszor annyi az egész, hogy amikor elélvez, utána abba is kell hagyni. Mielőtt megkapom, vékonyabb, sportosabb vagyok mint fiatalkoromban. Nem kell halálra hajtania magát a munkàban, és a házimunka sem csak az övé. Esetleg itt lehet a gond? Hosszú évek óta megy, és lassan úgy érzem elég volt.
2019. márc. 17. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Először az okokat kellene megkeresni. Valószínűleg a romantika meg a közös minőségi idő hiányozhat a kapcsolatból. Belenyugodtatok a napi rutinba és kevés idő jut kettőtökre, a romantikázásra. Ha a kapcsolatban ezek miatt kihül az érzelmi rész akkor a szex sem lesz ugyan olyan. Kevésbé fogja kívánni.

Az első és legfontosabb, hogy üljetek le beszélni erről. Sokkal másabb egy komoly beszélgetés, mint egy szex utáni "nem hiszem el, hogy megint ilyen vagy". Beszéljétek át, hogy kinek mi hiányzik, és hogy ő miért nem kívánja már annyira a szexet. Vagy hogy hogyan tudnátok változatosabbá tenni és az egész kapcsolaton javítani egy kicsit.

Ha például csinálnátok heti egyszer egy romantikus estét akkor utána sokkal több kedvetek lenne egy minőségi szexhez is. Vagy új pózok kipróbálása, egy közös zuhany bármi. A lényeg, hogy ötleteljetek és beszéljétek át a problémát. És szánjatok sokkal több időt kettőtökre.

2019. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Értem a problémád, az előző kommentelo nagyon jól leirta, mi miért lehet, hogyan lehetne változtatni.

Viszont furanak tartom, hogy a heti egy szexet úgy éled meg, hogy nem működik. Az oké, ha kevésnek tartod, de ha csak a mennyiség a fontos, nem a minőség, az nem túl szexi, eléggé lehangolo, ha teljesítményre kell szeretkezni.

2019. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a tévé előtt fekvő férj vagyok, és magával a házassággal nincs is gondunk. Elég sok mindent csinálunk együtt, nem csak vagyunk a másik mellett. Voltunk tanácsadáson is, ahol pont ezekket mondták, hogy ne hagyjuk egyedül a házimunkában. Meg több dolgot amit nem sorolom fel, de megtettünk mindent. Az összebújások nem változtak.
2019. márc. 17. 21:11
 4/20 A kérdező kommentje:
Kevésnek nem csak mennyiségre tartom, de minőségre is. Rendszerint addig tart ameddig el nem élvez. Utána sajnos vége.
2019. márc. 17. 21:13
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Elélvez, te pedig nem? És nem tesz érte, hogy te is a csúcsra juss? Jól értem...? Ha ez így van, akkor a feleséged nagyon gyorsan szeretne túl lenni házastársi kötelezettségén, és az a gyanúm, hogy az orgazmusa sem valódi, csak szeretné ha minél hamarabb le lenne tudva az aktus.
2019. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az esetben, ha előbb élveznék, akkor igényli a szexet, amíg a csúcsra jut. Tehát élvezi a szexet, csak kevésszer.
2019. márc. 17. 21:34
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha a szex nem jó, akkor ott nincs szerelem, esetleg csak szeretet
2019. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Síkosító?

Lehet, hogy nem elég nedves a hosszú játszadozásokhoz.

2019. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fordítsuk meg a dolgot. Kezdjetek el arról beszélni, ami jó a házasságotokban. Nagyon lehangoló és hervasztó, ha arról beszéltek, ami rossz. Sokkal lelkesítőbb, ha számba veszitek mi minden jót adtok egymásnak. Idézzétek fel a szép emlékeket, mi mindent értetek már el együtt, közösen. Esetleg ki lehet tűzni új célokat, amin közösen dolgozhattok. Ha már ezt is próbáltàtok, akkor sorry, nem szóltam.
2019. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért, te folytatnád a szexet miután elélveztél? Persze, értem a problémádat, nyilván az a lényeg, hogy mindkét félnek legyen jó, de ezt így nem tudod vele megbeszélni? Amúgy elmondom mi a baj, szerepet cseréltetek, az egész leírásod olyan, mintha te lennél a nő. Mutatom:

1. "sokszor annyi az egész, hogy amikor elélvez, utána abba is kell hagyni" (többnyire a szex a férfi orgazmusáig tart)

2. Mielőtt megkapom, vékonyabb, sportosabb vagyok mint fiatalkoromban. (Ez ugye a nőknél szokott felmerülni, hogy nem elég csinos)

3. Nem kell halálra hajtania magát a munkàban,(ezt meg férfiakról és nem nőkről szokták írni)


És volt már terápia, de nem használt? Kommunikálni kell, ha nem megy, elválni. Bár heti egy szex nagyon jó nekünk a házasságunk nagy része alatt csak ennyi volt (én többet igényeltem volna, de én vagyok a nő )és már akkor akadtam ki amikor ez is megritkult. De ha neked ez kevés beszéljétek meg és ha ez nem megy....válás.


"és a házimunka sem csak az övé. Esetleg itt lehet a gond" No, ebből viszont azt látom hogy ostoba vagy. Az lehet a gond, hogy megosztjátok a házimunkát? Miért, szerinted többet szexelne, ha még fáradtabb lenne? LOL, ezt fejtsd már ki légyszi

2019. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!