Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas férfi vagyok,44 éves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi vagyok,44 éves. Feleségem néhány évvel fiatalabb nálam. Szeretjük egymást, gyerekek vannak. De a szex már nem működik. Mit lehet tenni, meddig lehet ezt bírni? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Annyira kevés alkalommal tudunk szeretkezni, hogy siralmas. Ott járunk, hogy hetente egy alkalom ha van, az már jó. De sokszor annyi az egész, hogy amikor elélvez, utána abba is kell hagyni. Mielőtt megkapom, vékonyabb, sportosabb vagyok mint fiatalkoromban. Nem kell halálra hajtania magát a munkàban, és a házimunka sem csak az övé. Esetleg itt lehet a gond? Hosszú évek óta megy, és lassan úgy érzem elég volt.
2019. márc. 17. 20:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ennyi év házasság után szeretet van, de az nagyon sok. Azt, hogy vegyük számba a jó dolgokat, a sokkal több romantikát, a több egymásra fordított időt ezeket megtettük. Munkahelyet váltottam, hogy még több időt tölthessünk együtt. De nem változik azon a téren semmi.
2019. márc. 18. 06:32
 12/20 A kérdező kommentje:
Szívesen kifejtem, bár az ostoba jelző így ismeretlenül elég sértő. Sokat beszéltünk a párterápián, és sokat olvastam ilyen gondokról is. Több helyen is mondták nők, hogy attól nem fognak szexre vágyni, ha a férfi porszívózik, mosogat, esetleg kitereget. Természetesen a nők másik fele azért nem szexel, mert magára marad a házimunkában, és annyira kifárad, hogy nincs kedve szexhez.
2019. márc. 18. 06:40
 13/20 anonim ***** válasza:

Nézd. Nőként mondom, hogy orgazmus után olyan érzékeny vagyok ott lent, hogy sokáig nem lehet hozzám érni.

Most az a gond, hogy te nem élvezel el vagy többször szeretnéd?

A saját orgazmusod te tudod befolyásolni. Ha aktus közben nem sikerül úgy hagy a feleséged? Mert az tényleg gáz.

Azt teljesen megértem, hogy orgazmus után nem akarja, hogy tovább "döngesd". Azt, nem ha úgy hagy.

A heti egy nálunk épp, hogy meg van, egy kamasz, egy totyogó és váltó műszak mellett.


Beszélgessetek de ne virág nyelven. Konkrétan.

2019. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha én megyek el előbb/nő/,akkor a párom addig csinálja amíg ő is elélvez.Elég bunkóság lezavarni magáról,mert nrki már jó volt ,a másik meg dögöljön meg.Előbb utóbb úgyis az lesz a vége kérdező,hogy találsz valakit,akivel jobb lesz,és nem utasít mindig vissza.
2019. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen az a gond, hogy amikor van az az egy, akkor ritkán élvezek el, és az is, hogy a heti egy szex kevés. Viszont a házasságunk tényleg jó, ezért nem keresgélek mást. Ha előbb elmegy a feleségem, akkor úgy maradok. Tényleg sajnálom ha így van, hogy élvezés után nem lehet ingerelni, de csak van valami megoldàs. Orálisan nem csinálja(nem is tudja). Kézzel évente van 1-2 rásegítés részéről. Én ezt kevésnek érzem.
2019. márc. 18. 08:45
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megyek el előbb, akkor vagy addig csináljuk még, hogy a férjemnek is jó legyen, esetleg másik pózban is.

Vannak olyan alkalmak, amikor nincs kedvem szexelni, olyankor orálisan elégítem ki.

2019. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát nálunk mindig én megyek el előbb, aztán férjem. Bár nálunk a szex menete alapból úgy van hogy én eddig csak orálisan tudtam elélvezni, így minden szex úgy kezdődik hogy először férjem engem kielégít (szájjal, kézzel, segédeszközzel), aztán jön a "rendes" szex ahol ő elélvez. Én egyáltalán nem vagyok érzékenyebb ott lent orgazmus után, sőt, szűkebb vagyok ami rátesz az élvezetben férjemnek aktus közben. Szóval nálunk mindig mindketten el vagyunk intézve, nem is érezzük úgy jól magunkat ha a másik valamilyen okból hoppon marad. Ezt így tényleg nem értem hogy ha egy nő elélvez miért is kell abbahagyni azonnal.
2019. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az együtlétek gyakoriságát, hogyan tudjuk növelni? Mert néha azt érzem, hogy mással szexelne. Szar érzés, hogy velem pedig nem.
2019. márc. 20. 11:08
 19/20 anonim válasza:
Lehet hogy megharagszol..de azt gondolom a nejed téged csak "használ". Egy jó működő kapcsolatban nincs olyan hogy na nekem jó volt és kocc.. Bár ez inkább tisz. A kiv. Férfiakra jellemző de nőknél is elő fordul. Mégis mit gondol a hölgy? Jaj drágám meg tetted a dolgod igaz hogy közben jól felhuztalak de bocs.. A te részed már nem fér bele? Neharagudj kedves kérdező.. De te jelen esetben csak "szolgáltatást" nyújtás. És ennek semmi köze hogy külsőleg milyen pasi vagy. Le kellenne ülni és konkrétan tőle (tőle) megkérdezi hogy mond.. Szivecském.. Akkor most én is kellek vagy csak a fa... M?
2019. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de a heti egy kevés egy hosszú házasságban? Párok tucatjairól tudok ahol már egyáltalán nincs szex vagy kb. évente háromszor, mert sajnos ez a realitás egy több évtizedes házasságban. Marhára meg lehet unni a másikat ilyen téren. Ez mindenkinek problémája jóformán pedig egy természetes folyamat.

A feleséged helyében kézimunkáznék rajtad ahányszor igényled , akkor ki lennél elégítve.

Egyéb megoldást nem tudok , ahogyan mások sem. Vagy a házasság rabigája az előnyeivel és hátrányaival együtt vagy szeretőzés vagy válás és hajtása az újnak. Igazság szerint jó megoldást még nem talált ki senki tudtommal.

34/N

2019. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!