Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy vagytok ezzel? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel? Velem van a baj? Röviden lent

Figyelt kérdés

Hello. A kérdésem annyi lenne, hogy a külső, kinézete miatt ki lehet-e szeretni a másikból?

Én vagyok a nő, ő a férfi.


A történet annyi tömören, hogy férjemnek szakálla volt, más haja, külseje. Fittebb, edzettebb volt sokkal (a kellően izmos, de azért nem az a nagyon durva kategória, hogy be tudjátok határolni).

Nem olyan rég viszont felment “pár” (vagyis 10+..) kiló ..rájött az ötperc, hogy ő újítani akar.. oké ezt pozitívan fogadtam..levágta a szakállát, haja hosszú helyett rövid lett. Más teljesen az a hatás, amit keltett eddig. Mind bennem, meg másokba is, mert sokan megjegyezték. Remélem értitek, mire gondolok. A végeredményről kikérte a véleményem, én meg kedves voltam az őszinte helyett, bevallom baromira nem tetszett, mert hát így ismertem meg, így szerettem belé. Viszont most egy kissé duncibb kisfiúra emlékeztet, és azóta nem vonzódom már hozzá szexuálisan. Valahogy viccesnek tartom a közeledését. Oké, hogy belül ugyanaz az ember.. de.

Én nem azt mondom, hogy majd idős korára azért szeretek ki belőle mert öreg, az más..szerintem.. meg más az, ha valaki ad magára vagy totál kibújik önmagából egy tőle szokatlan módon


Jöhet negatív sározó vélemény, hogy mekkora álszent sz.r ember vagyok, de ezt érzem



#változás #külső #kiszeretni valakiből a külseje miatt
2019. márc. 18. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A pocak részt kivéve tök igazad van, kérd meg hogy legyen megint szakállas stb.

De ha megvonod tőle a szexet, csak nagyobb feszültség lesz

2019. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első köszi a gyors választ


Nem megvonom tőle, tehát arról szó sincs, hogy én most tudatosan odabököm, hogy nincs szex.. egyszerűen csak annyi történik, hogy amikor ő közeledik, én próbálok ráhangolódni, de leállunk, mert nem megy, nem indulok be..

2019. márc. 18. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg te csak az akkori pasit szeretted aki akkor volt mikor találkoztatok.Azóta eltelt pár év, van a megszokás és most már hogy külsőre sem önmaga talán elmúltak az érzéseid teljesen.Van ilyen..Nyilván nem az az ember akivel életed végéig együtt akarsz maradni.Ha szexuálisan se működtök együtt jól akkor ebből előbb utóbb válás lesz.

Az emberek zöme változik van aki előnyére ahogy öregszik, van aki hátrányára és van olyan, hogy csak tartja a korának megfelelően magát.

Próbáld finoman elmondani a férjednek az érzéseidet.Bár szerintem ezen besérül lelkileg így is meg úgy is.

2019. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj,hogy pont egy olyan irányba váltott stílust,ami számodra sosem volt vonzó,sőt.Nincs ezzel semmi baj.Legyél vele őszinte,és mondd el Neki!
2019. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Utáltam, amikor a párom pár mm-esre vágatta a haját, olyankor sose kívántam annyira szexuálisan, mint amikor szex közben bele túrhattam a hajába. Ugyanez, ha nem borotválkozott meg, olyan hajléktalan kinézete lett, borotválva egész más. A hajvágásra annyi volt a reakciója, hogy mindig is így vágatta, fogadjam el. Hát elfogadtam, de nem élveztem vele a szexet olyankor. Végülis nem veszített semmit, csak egy nőt, aki tombolt volna alatta az ágyban.
2019. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, beszéld meg vele.
2019. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
A nők meg fel vannak háborodva ha terhesen vagy szülés után nem kívánja őt a férjük..
2019. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
7-es: Igen, csak egy pasinak már +5 kg, ami szülés után rajta marad a nőn, az is válóok/félredugó ok.
2019. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 kiló az semmi. Aki 5 kilóra fogja a tönkrement kapcsolatát az vak.
2019. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!