Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el valakinek h megcsalta a baratja?

Figyelt kérdés
titokban lefekudtem 3x egy sraccal, akinek 2 eve bnoje van.. o is akarta, elmondta h vonzodik hozzam, es egyre nehezebb ellenallni. nekem rossz, mert o nem mondja el a bnojenek hogy megcsalta kozben meg velem irogat, talalkozgat. azt allitja h szereti ot.. segitsetek, mit tegyek? tudnia kell a bnojenek az igazsagot!

2019. márc. 18. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked az rossz, hogy nem veled van nem?

32/f

2019. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen ember nem szeret senkit. Ha szeretné, akkor tisztelné és nem csak egy szextárgyat látna az emberbe.

Kihasznált, te se vagy különb.

2019. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem ilyen eszembe jutna. nem szép dolog, hogy csalja a barátnőjét de az, hogy ő mit csinál akkor is az ő dolga. ha azt akarod, hogy veled legyen együtt, akkor ezzel aztán az ellenkezőjét fogod elérni.. mindennek van egy természetes folyamata. eléggé úgy fest, hogy ők szakítófélben vannak, valószínűleg egy bizonyos időn belül a srác úgyis ott fogja hagyni a barátnőjét. és valószínűleg kevésbé fájdalmas módon fog történni, mintha elmondanád neki, hogy ja amúgy a barátod félredug. egyszer láttam ahogy egyik haverom barátnője kézen fogva ment az utcán egy sráccal.. nem szóltam neki és nem azért mert egy köcsög vagyok, hanem mert semmi közöm mások kapcsolatához. rövid időn belül a csaj szakított a sráccal, viszont ő azóta se tudja, hogy megcsalta. és ez így van rendjén. egy szép emlékként van meg benne a kapcsolatuk továbbra is, nincsenek bizalma problémái emaitt a mostani kapcsolatában és nem vágta tönkre az önbizalmát az, hogy valaki másért hagyta el. néha jobb az édes tudatlanság. valószínűleg rövid távon ez tűnik helyesnek amit akarsz, de a csaj számára hosszú távon elég mély sebeket hagyna ez.. inkább várd meg hogy szépen, fájdalommentesen szakítsanak.
2019. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval lefeküdtél a pasival, és most a barinőjénél be akarod köpni, mert azt hiszed hogy akkor ő kirúgja, te meg összebútorozol a csávóval...

Felejtsd el!

Ha ezt megléped, a srác meg fog undorodni tőled - úgy mint ahogy én most.

2019. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd az ő kapcsolatukhoz. Ami ràd tartozik, csak azzal foglalkozz. Mondjuk az lett volna a helyes, hogy le sem fekszel addig a sràccal, míg nem zàrja le előbb a màsik kapcsolatàt.
2019. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
10%

Nem értem a válaszokat. Igenis köpd be, az a csaj jobbat érdemel, ideje felébrednie, hogy egy se..ggfejjel köti össze magát.

Hogy veletek mi lesz, azt nem tudom, valszeg, ha kidobja a nője, egy ideig nálad fog vigasztalódni, hisz te már 3x is megvoltál, aztán meg téged is megcsal. Jó szorakozast!

2019. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
haat koszii mindenkinek a valaszokat, es koszonom h nem tamadas volt az elso reagalasotok.. a tobbseg azt mondja varjak. legyen igy😊😊
2019. márc. 18. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnő kidobja és jobb híján hozzád megy.

Ez neked miért lenne jó?

2019. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azert mondja ,hogy szereti h te ne láss bele tobbet ! Nem jobb egy normalis kapcsolat ?
2019. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azert jobb mert en megszerettem, ismerjuk egymast tobb mint 2 eve.. volt is mar ugy hogy osszejovunk de fiatal voltam es en nem gondoltam komolyan vele..
2019. márc. 18. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!