Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elengedni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni még mindig?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, es szerelmes lettem egy tanárnőmbe, akivel nagyon közeli viszonyba kerültem de semmilyen szexuális kapcsolat nem volt. A közeli viszony alatt azt értem, hogy kb mint a legjobb barátok mindent együtt csináltunk, nagyon boldogok voltunk.de megszakadt ez a baratsag, a tanar diak kapcsolat viszont eltunt, mar abszolut nem ugy kezeljuk egymast. Viszont eddig szeretett a maga modjan, de mar abszolut nem, folyamatosan csak en keresem o neki eszebe sem jut aot boldog ha nem keresem, teljesen egyoldalu, es sz.ik a fejemre de en nem tudom elengedni. Mi lesz velem a kesobiekben ha pl valni fogom v barmi ha meg egy ilyen kapcsolatot sem tudok elengedni? Konkretan az eletem adnam ezert a noert akit abszolut nem erdekli elek e vagy halok. Viszont ha azt latja, hogy eltudnam engedni akkor ujra kedves lesz es programot csinal stb es rohogve kozli o ilyen rapszodikus. Sokat dolgozik es azt mondja azert nem foglalkozik velem de amikor mondom hogy nyugodtan mondja meg ha nem akar tolem semmit tereli a temat es nem mond semmit csak hogy nem tudja. Hogyan engedjem el? Megis hogyan? Nem hiszem el, hogy egy ilyen undoritó kapcsolatot sem tudom elengedni... nem megy... mit tegyek???
2019. márc. 18. 21:03
 1/3 anonim válasza:
Töröld az összes számát, meg messengeren is ennyi..
2019. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd ha eljön az hogy annyit szenvedtél mellette hogy elég volt nem bírod tovább akkor seperc alatt le fogod tudni zárni mert eldöntötted kész betelt a pohár. Mivel még nem telt be így csak kinlódsz. Akárhogy is probálnád lezárni ez bizony még nem fog menni mert a tanár elkezd majd kézzel lábbal kapálózni és te egyből szaladsz is vissza hozzá.
2019. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most jött el az a pont, ma. Befejeztem vége. Tul ment a határon :)
2019. ápr. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!