Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

21/F


Magamról pár szó: próbálok mindenkinek segíteni, ahogy csak tudok, kedves, jószívű vagyok, vannak olyan pillanatok, amikor robbanok a méregtől, ordibálok, mert ha valami felidegesít. Nem tudnék ártani senkinek. Az utóbbi időben "seggnyaló" vagyok, mindenkinek "nyalom a seggét", főleg iskolában a tanítoknak szoktam múlt iskolaévben. De az osztályfőnököm azt mondta, hogy hagyjam ezt abba, mert nem jutok el az érettségi vizsgákhoz. Akkor habba hagytam.


Álomnőm: Legyen kedves, jószívű, gondoskodjon rólam (természetesen én is fogok róla gondoskodni). Szeretném, hogy beszédesebb lenne, olyan jó pofa, (aki rendbe tesz engem), mint a kapitány, parancsolgatni. :D

Szeretném, hogy minnél több időt töltsön velem, több időt szánjon kettőnkre, és komolyabbra forduljon a dolog. Hány éves legyen? Max 3 évvel fiatalabb legyen tőlem, de lehet idősebb is nálam, max 5 évvel, ha nem zavarná, hogy fiatal vagyok. A legfontosabb, hogy értjük egymást, és szeressük egymást. Ha ez megvan, akkor megvan minden. :)


Mivel nem vagyok nagyon beszédes, csendes fiú vagyok, nem tudok élőben kommunikálni emberekkel, szégyenlős vagyok. Ezért használom a Badoo aplikációt, ahol magamról pár szót leírtam, és azt mondhatom, hogy visszaírnak a lányok, és lányok többségét nagyon meglepi ami van a profilomban leírva, de mégis nem tudunk oda eljutni, hogy elhívnám őt egy kávéra, mert nincs mindig online, és nem ír vissza, csak nagyon későre.


Ha érdeklik ami be van írva a profilomban, akkor miért nincs szerencsém elcsábítani valamilyen lányt?

Hol a hiba szerintetek?


Igazán mindent megteszek azért, hogy végre sikerüljön valamilyen lánnyal megismerkednem, és hátha valahova fog vezetni, de már az jó érzés, ha már értjük egymást, mint csetelés működik, akkor elhívnám őt ki, de kevés az értelmes lány. Vagy én vagyok túlsagosan unalmas? Igazán minden egyes válasznál teszek kérdést, természetesen, ha látom, hogy ő is érdeklődik irántam.


Mi a véleményetek? Kérlek adjatok tanácsokat, hol csinálok hibát? Igazán önmagamot adom, őszínte vagyok. MI kell ennél több most komolyan?


2019. márc. 18. 21:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen elvarasokkal az a baj, hogy álomképet kergetsz.
2019. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hogyan? Nem értem.
2019. márc. 18. 21:24
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még írhatnál 5-6 oldalnyi megszorítást, mert ez így túl sok lehetőség
2019. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Te egy álomvilágban élsz. Mintha mesefilmek és amerikai romantikus filmek lettek volna számodra a fő forrás arról, ami alapján a nőkről, kapcsolatokról, szerelemről kezdtél gondolkodni és nem a valóság.
2019. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ez a valóság
2019. márc. 18. 21:43
 6/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a nagy baj, hogy te viszont egyáltalán nem vagy értelmes.
2019. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék? Most komolyan mindenki belém rúg? Próbáltam őszintén elmondani, mi a probléma, és szerettem volna, hogy segítetek nekem.
2019. márc. 18. 21:52
 8/34 anonim ***** válasza:
Az egész írásodból nyilvánvaló, mondhatni süt, hogy fogalmad sincs, hogyan működik az emberek többsége, illetve hozzávetőleges fogalmad se nagyon van arról, hogyan működnek az emberek közötti kapcsolatok. Kérdés még, hogy egyáltalán érdekel-e ez téged.
2019. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Természetesen, hogy érdekel
2019. márc. 18. 21:59
 10/34 anonim ***** válasza:
Ezek szerint már utánaolvastál a témának, és próbáltad ez irányú hiányosságaidat pótolni?
2019. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!