Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből láthatom, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből láthatom, hogy a fiú barátom meleg? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Külső jelei nincsenek, nem nyávog ,nem öltözik b.zisan... de barátnője még nem volt, nagyon válgatós ... és nem is naon érdekli a csajozás 19 éves
2010. júl. 3. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt haverom aki meleg volt,de rajta látszott is rendesen.lehet,hogy csak félénk a barátod,vagy önbizalomhiányos,és ezért nem csajozik.
2010. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
háát ha fogdos meg nyalja a száját ha rád néz meg ilyenek
2010. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha pl állandóan arra panaszkodik, még télen is, hogy melege van, sokat izzad, mindig meztelenül alszik, na meg állandóan arról kérdezget, hogy láttad ennek a srácnak milyen jó a feneke.
2010. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. júl. 4. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha lennének barátaim, ez akár én is lehetnék. Külsőre nem mindíg látszik. Kezdd el szidni előtte a melegeket, meg hívd el a hetero pride-ra és nézd meg hogy reagál.
2010. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyszer viccből leb.ziztam, és nagyon megsértődött..:S azért annyira nem kellett volna túlreagálni, ha nincs is alapja.. meg nem igaz, hogy nem bír összeszedni egy csajt.. már úgy érzem, csak a látszat kedvéért barátkozik velem, hogy lássák lánnyal van, de közben meg nem kell annyira nyomulnia mert van barátom, igy még jófiúnak is tünteti fel magát:S
2010. júl. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!