Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek hogyan müködik a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan müködik a távkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nálam ez soha nem müködött, de most nagyon szeretném, ha menne. Bizalom nincsen sok, még viszonylag fiatal kapcsolat, plusz eddig együtt éltünk. A távolság nagy, 2500 km, tehát fél évente találkoznánk. Elképzelni nem tudom, másoknál hogyan müködik. Ha pár napot nem látom, bolondulok meg a hiányától, illetve nagyon igénylem a fizikai kontaktust is. Ő férfi, mindent másként lát...
2019. márc. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Félévente 1 tali már szerintem nem is igazán tekinthető kapcsolatnak.

2 hetente, havonta még igen de félévente?!

A 2500 km meg már nem táv hanem interkontinentális kapcsolat.

2019. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2500 kmmel mi minimum 4 hetente talalkoztunk. Ugy mukodik, hogy meg kell oldani, mas titok, titkos modszer nincsen. Akarni kell, es kesz. Tudni kell, hogy a masik az, akiert ezt megeri csinalni. Ha meg bizalom nincsen, akkor 5 kmrel sem erdemes folytatni egy kapcsolatot.
2019. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi történt hogy ekkora lett a táv köztetek?
2019. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köztünk kb 1500km volt. 2 évig éltünk így, minden nap beszélgettünk. Rossz volt, az tény, de ki lehet bírni és ha jó a kapcsolatotok, akkor működhet, de nem örökké. Amíg egy távkapcsolat csak egy átmeneti helyzet, addig nincs túl sok gond, de örökké távkapcsolatban élni nem lehet. Ha csak kimegy tanulni/ dolgozni 1-2 évre, az megoldható, ha mindkét fél őszinte és senki sem féltékenykedik.
2019. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizalom nincs... Akkor minek? A többiről nem is beszélve.
2019. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ami a bizalmat illeti, csupán egy 7 hónapos kapcsolatról van szó, nálam ez irtóra nehezen alakul ki. Elváltam annó és félre lettem vezetve, szóval nehezen adom a bizalmat...

Az utolsó 4 hónapban együtt éltünk külföldön, nekem haza kellett jönnöm bizonyos okokból, ő maradt.

2019. márc. 29. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!