Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyrehozható még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyrehozható még ez a párkapcsolat, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal 4,5 évig voltunk együtt. Decemberben a párom szakított velem,elég sokat vitatkoztunk,Ő mindenért engem okol,hogy miattam lett vége.

Én mindig neki álltam apró dolgokkal,neki elege lett ezekből.

Azóta eltelt 4 hónap,végig tartottuk a kapcsolatot,legtöbbször Ő keresett meg valami ürüggyel messengeren, telefonon,volt többször ,hogy találkoztunk.

Ez idő alatt is többször vitatkoztunk,de mindketten szeretjük egymást, próbáljuk helyrehozni.Szerinte újra fel kell építenünk a kapcsolatot a legelejétől.

Szerintetek ez megoldás lehet?



2019. márc. 28. 13:51
 1/4 Izabella220 ***** válasza:
Megpróbálhatjátok,de mindenkinek van egy személyisége,ha valaki nem enged a 21-bőp,az úgyis csak ideig óráig fog csak müködni.
2019. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kapcsolatot kéne újra felépíteni, hanem mindkettőtöknek hatalmas személyiségfejlődésen keresztülmenni, és a kommunikációs képességeiteket a 0-ról feljavítani nem is kicsit. Ez nem megy 4 hónap alatt, évek kellenek hozzá. Semmi értelme nincs újra összejönni, a szerelem nagyon kevés egy jó kapcsolathoz. Nem tudjátok megbeszélni a problémáitokat, nem vagytok elég érettek egy komoly kapcsolathoz. Ha a viták helyett nem tudtatok kommunikálni és problémát megoldani akkor nem fog ez menni 4 hónappal később sem. A kapcsolatot csak akkor lehet újra felépíteni, ha ti már újra felépítettétek magatokat és kijavítottátok azokat a hibáitokat amikkel elrontottátok a kapcsolatot.
2019. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez is csak Hókefélkének sikerülne.


Nem értem hogyan akarjátok ùjrakezdeni,ha az alatt a 4 hònap alatt amíg nem voltatok együtt is rendszeresen vitáztatok.

2019. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakított veled, hogy bűntudat nélkül kefélhessen mással, de nem akart elengedni, mert tudta, hogy úgyis visszafogadod. Pont azért akarja előről felépíteni az egészet, hogy később se legyen bűntudata ettől a kis kitérőtől. Tiszta lapot csak az akar kezdeni, aki az előző lapot bemocskolta.
2019. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!