Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy ennyi idő után hiányzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy 3 éves kapcsolatom, aminek 5 hónapja vége lett... eddig nagyon jól elvoltam látszólag, de sajnos kényszer betegségeim lettek, mert “nem gyászoltam meg” a kapcsolatot és csak megpróbáltam túllépni.


Pár napja újra hiányzik az exem, és gyakran vele is álmodok. Ez normális 5 hónappal a szakítás után?

Nem volt köztünk probléma, csak “kihűlt” a dolog, sosem voltunk veszekedősek, nemvolt harmadik fél sem. Ő nagyon megbánta a szakítást, újra akarta kezdeni.


Volt már akinek ennyi idő után hiányzott az exe?

21/L



2019. márc. 31. 08:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy azóta senkivel sem tudom elképzelni magamat, csak egyedül.
2019. márc. 31. 08:09
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért nem próbáljátok meg újra? Volt egy ismerősöm, akik 8 hónapra mentek szét a barátnőjével, csak azért, mert nem tudtak érdemi időt egymásra fordítani, suli, érettségi, stb. Azóta együtt vannak újra és boldogok.


Amúgy meg igen, normális. Nem voltál jó állapotban, exed mellett jól érezted magad, mert ott állt melletted gondolom, és ezért egy társ hiányzik neked, és őt idealizálod jelenleg.

2019. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2019. márc. 31. 08:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Beszélgettél közbe az exeddel ez idő alatt? Csak mert akit írtam ismerősömet, ő beszélgetett vele, csak nem voltak együtt.

Ha esetleg nincs senkije és még ő is hasonlóan érezz, amit ha szeretnél, kipuhatolsz, és ha ő is szeretné, meg kell próbálni újra. Szerintem általában azoknak a kapcsolatoknak nincs jövője együtt, ahol veszekedés volt sok, és ezért lett vége.

2019. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális, még nem heverted ki. Próbáljátok meg újra, ha mindketten akarjátok.
2019. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyunk rosszban. Valójában semmi olyan oka nem volt, amitől ne működhetne. Szerintem. De nem tudom...
2019. márc. 31. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor ez egy nyugodt, biztonságos, de kicsit langyos, esetleg unalmas kapcsolat lehetett, ami viszont jól működött, mert jól tudtátok működtetni.

Neked az érzelmek hiányozhattak, minden másban jó társ lehetett, és "elvoltatok" egymás mellett. Talán ez a biztonság és nyugodtság hiányzik most, de lehet hogy nem úgy hiányzik mint férfi, hanem mintha a testvéred lett volna mondjuk. Vagy ez hülyeség?


Szerintem tegyél fel kérdést magadnak, és próbálj meg őszintén válaszolni: - a szemébe tudnád mondani, hogy szereted?

Ha többé nem lenne más az életedben, akkor a vele való élet "húz", vagy inkább egy szomorú beletörődést vált ki?

2019. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Abszolút nem. Vannak testvéreim, az a szerep be van töltve....

Nagyon izgalmas kapcsolatunk volt, igazából minden jól működött csak stresszes időket éltünk meg, amiatt ezt hittük nincs meg a tűz, ezért mentünk szét.

2019. márc. 31. 11:35
 9/14 anonim ***** válasza:
De akkor tulajdonképpen szeretnéd, hogy újrakezdjétek? Tehát így hiányzik, vagy pedig tovább szeretnél lépni, de folyton rá gondolsz, és inkább zavaró, hogy hiányzik?
2019. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, valahol a kettő között... nem talalom önmagam így.
2019. márc. 31. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!