Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják sokan ha problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan ha probléma van, hogy változtatni fognak, ha közben kicsit sem lesz így?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amikor a kapcsolatban valami gond van és az egyik fél elkezdi ígérgetni, hogy megváltozik, de nem teszi?
2019. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, vagy egy bizonyos szokását, pl ígéri, hogy többet fog figyelni a másikra, csak ne számítson, aztán mégsem.
2019. ápr. 1. 00:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Szakítson*😃
2019. ápr. 1. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert változni nehéz.
2019. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bennem ilyenkor átalakulnak az érzések, tudatosan csinálom. Aztán addig-addig amíg csak a szexért vagyok együtt valakivel, amíg meg nem bukok valaki mással. Ebben az állapotban hűséges már nem vagyok...
2019. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ah, így értem, hogy mire gondolsz! :D

Ez egy olyan jellegű dolog, hogyha a kéréshez nem kapcsolódik konkrét ultimátum és a másik amúgy sem akar változtatni, akkor nem fog. Általában azért, mert így is velük maradnak. Itt is van olyan, aki pár hetente kiírja ugyanazt a kérdést, hogy milyen rossz neki, lelépjen e. És nem lép le... A valóságban is vannak olyan ismerőseim, akik panaszkodnak, ígérgetnek nekik, aztán 1-2 nap után minden visszatér a régi kerékvágásba.

Nekem volt egy barátnőm, akit nagyjából fél évig kértem, hogy legyen figyelmesebb. A kérések után 1-2 napig próbálkozott, aztán nem. Fél év után szakítottam. Részemről több ilyenbe nem megyek bele és neked is ezt tanácsolom. Ha valaki 2-3 normálisan elmondott kérdés után nem változik mondjuk 1 hónapon belül, akkor felesleges egymást idejét rabolni.

2019. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez általában akkor szokott bekövetkezni, ha két össze nem illő ember van egymással kapcsolatban.
2019. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van, amin nem tudunk változtatni, mert a személyiségünk része. Egy darabig talán megy, főleg, ha van érte jutalom, de elég fárasztó színjáték.
2019. ápr. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy szokást abbahagyni, változtatni rajta nehéz folyamat, viszont tennie kell érte az adott személynek.
2019. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek általában egyáltalán nem ismerik saját magukat. Ezért nem a saját személyiségük, hanem a saját magukról kialakított idealizált képük alapján ítélik meg saját magukat. Az, akinek gondolják magukat, simán képes simán odafigyelni és megváltozni. De az, akik valójában, nem képes erre, mert strukturálatlan, impulzív, önző és rövidlátó.


Érdekes és mókás lehet, amikor egy ilyen fogadkozás után megkérdezed a másiktól, hogy egészen pontosan hogyan fog megváltozni, milyen lépéseket tervez, milyen intézkedéseket hoz a saját életében, és hogyan fogja ezeket ellenőrizni. Aki ezekre kielégítő választ tud adni, az lehet, hogy meg is fog változni.

2019. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!