Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond vagy a párkapcsolatomban? Nem kivánom.

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal. Mikor épp megismertem, tudtam hogy ő az akivel mindig is lenni szeretnék. Közös jövőt szeretnénk, ugyanolyan értékrenddel rendelkezünk, egyszóval jobbat nem is kivánhattam volna.

Egyetlen gondom van-ami lehet nem is gond, hanem normális egy hosszútávú kapcsolatban-az a szexuális életünk. Az előzményekről annyit, hogy a kapcsolat elején (is) heti 1-2 alkalom volt, mivel két napot volt itthon, ennyit tudtunk találkozni. Aztán javult a helyzet, még nem hivatalosan, de olyan, mintha nálam lakna(anyukám élettársához költözött)

Még az együtt élés, összeszokás is könnyen ment, semmi más gondunk nincs.

Az összeköltözést követő években is maradt a heti 1-2 alkalom, kissé zavart, de aztán ahogy elkezdtem én is dolgozni, megértettem, hogy a leterhelő munkája miatt nincs annyi energiája. Viszont ez változó volt, ha több időnk volt akkor heti 4-5 alkalom is megvolt.


Ami miatt feltettem a kérdést az az, hogy már kb 3. hete nem volt semmi. Igaz, közben volt egy menstruációs hetem, de máskor még ilyenkor is kivántam. Most kb az van, hogy este ér haza, eszünk, beszélgetünk majd alszunk. Reggel elválunk és újra igy. Egyikünk sem kezdeményez. Annyi van, hogy magához húz, puszilgat, fenekem is megfogja, megpuszilja de nem lép tovább. Tegnap délelőtt itthon voltunk, majd mennie kellett, de újra semmi.

Kissé aggaszt és agyalok, hogy miért nem kivánom? Valami gond lehet a kapcsolatunkban? Vagy velem? Vagy ez teljesen normális, hosszú kapcsolatokban mindig vannak ilyen hullámvölgyek, amikor több ideig más kerül az előtérbe?

A minap egy fura álmom volt, amit szégyellek is: A párommal feküdtünk az ágyon, mellettem volt egy másik férfi is, aki simogatott, de én nem törődtem vele, csak a párommal, majd elkezdett behatolni én meg élveztem, mert nagy farka volt, de közben a páromhoz bújtam. Nagyon abszurd és nevetségesnek tünhet, de komolyan gondolkodom a dolgon és bánt.

Ugye első ilyen hosszú kapcsolatom, minden másban annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy nem szeretném ha emiatt akadna valami problémánk. Ezért fordulok hozzátok, akinek van tapasztalata ilyen téren: megesik az ilyen időszak a párok közt, vagy nem normális dolog? Mit gondoltok? 22n


2019. ápr. 1. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Tyűha. Nem irigyellek.
2019. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem lehetsz egy kicsit rámenősebb, amikor összebújtok, akkor húzd is fel a pólóját, kényeztesd, stb, szervezz kirándulásokat a környékre, csináljátok autóban, vadóc szerelésben várd otthon, fürödjetek együtt, tanulmányozz pózokat a neten, stb., sok jó lehetőség van :)34N.
2019. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-ne érdekeljen, hogy az elején kicsit unni fogja, valamelyik ötlet biztos tetszeni fog neki :)
2019. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elváltok, este találkoztok, tehát a kapcsolatotok lényegében abból áll, hogy együtt alszotok. Ebben látom a fő problémát. A kapcsolatok minőségi együtt töltött idő nélkül kiüresednek.
2019. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Mindig is bevállalósabb voltam ilyen téren, volt, hogy reggel kényeztetéssel költöttem, meg többször mondtam, hogy ha abban a városban járunk vegyünk néhány játékszert, de ebből még nem lett semmi. Az a gond, hogy már nekem sincs túl sok kedvem kezdeményezni, per pillanat az aggódás miatt...ördögi kör:)) lehet ,hogy ha belekezdenék, pont azzal jönne meg kedv is, nem tudom.


Az igaz, hogy mostanában a túl sok munkája miatt nem volt minőségi időnk egymásra, de amikor tehetem megyek vele(sofőr) és elvagyunk az úton, meg filmezünk ha nem vagyunk túl fáradtak-persze ez még nem elég, tudom, én is vágyom több időre vele... lehet ebben van a kulcs? Viszont régen, mikor még ennyit sem voltunk együtt, akkor abban a kevés időben is egymásnak estünk, 'bepótolni' az elveszett időnket, most meg nem jön úgy :(

Gondoltam hátha valaki átélte ezt már, esetleg elmeséli hogyan kerültek ki belőle, vagy talán normális, hogy néha ez van....

2019. ápr. 1. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe megpróbálnék kezdeményezni!


Itt jól értettem hogy az is a gond,hogy Te nem is kivánod?


Próbáld meg feldobni valamivel az estét.Eggyütt pancsizás ilyesmi,ami nem hétköznapi viszont együtt vagytok,és egymásra tudtok figyelni.

Márha Ő vevő lesz rá.

2019. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közös sport? Egy jó kiadós wellnesshetvége?


Esetleg valami olyan dolog van a hattérben nála amiről nem akar beszélni?

2019. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!