Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban közös megegyezés alapján az egyik fél otthon marad, jár költőpénz?

Figyelt kérdés

Tehát ha közös megegyezéssel úgy döntenek, hogy mivel az egyik fél jól keres (többnyire a férfi, de mindegy), ezért a másik fél otthon marad elintézi az ügyeket, ellátja a háztartást, esetleg egyetemet/tanfolyamot/továbbképzést végez el mellette, akkor "jár" neki valamennyi költőpénz, amit magára fordíthat?

Mondjuk havi 10-15-30, ha a párja megengedheti.

Vagy legyen elég a háztartásra kapott pénz, ha akar magának valamit, majd beosztja úgy, hogy maradjon magára is 2-3 ezer, aztán jól van?


2019. ápr. 1. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés alapja. Én nem vinnék egy háztartást több emberre 50 költőpénz alatt. Inkább legyen kevesebb házimunkám és több pénzem munkával.
2019. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

Ez most mi???

Könyörgöm, elvárod, hogy eltartsanak?

Menj el szülni, akkor vezetheted a haztartast is közbe, és még saját pénzt is kapsz...


Mi ez hogy JÁR??????

Nem az apád, hogy el KELL tartson, hanem a pasid...


Mondjuk csak akkor szülj, ha előtte dolgoztal életedben, mert csak akkor jár a gyed...

2019. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
2-es vagyok, miert nem vele beszéled meg amúgy??
2019. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Otthon minek neki egyetem/tanfolyam/továbbképzés ? Erre nem adnék. Ha ő htb akar lenni munkahely helyett, arra adnék.

32/f

2019. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, hogy ne legyen htb egész életében, hanem hogy el tudjon helyezkedni az eddiginél jobban fizetett munkakörben.
2019. ápr. 1. 14:15
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerű nőként mondom, hogy szerintem igen: egy kis kozmetikai karbantartásra, élvezeti dolgok (édesség, cigi (ha szükséges), stb.), kis pénz kávéra egy-két barátnővel vagy hasonlók. De amúgy én is dolgoznék inkább :)
2019. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Normális ember persze, hogy dolgozna inkább.

De nappali képzés mellett (most mindegy, hogy milyen képzés) nem lehet 8 órás állást bevállalni, mert nincs mikor, a részmunkaidő meg sem fizetésben, sem munkaidőben "nem munka", a háztartást meg továbbra is valakinek meg kell csinálni, érthetően annak, aki kevesebbet tesz hozzá a közöshöz anyagilag.

2019. ápr. 1. 14:27
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gobdolom, hogy ha közös a megegyezés és a másik elvégzi az otthoni munkákat, ami ugyanúgy munka, akkor nem "zsebpénz" jár neki, mint a kisgyereknek, hanem a közös kassza ugyanúgy az övé is. Nevetséges. Sosem jönnék össze ilyen felfogású emberrel
2019. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

#5. Akkor szokja csak, hogy dolgozgat, ha úgy is azért tanul, hogy dolgozzon. A képzésében támogatnám, a zsebpénzét meg keresse csak meg szépen magának. Nem vagyok az apukája.

32/f

2019. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ha elküldöd a párod dolgozni, legfeljebb nem lesz olyan tiszta a lakás, mert kevesebb ideje marad rá.

Mivel a háztartás a kevesebbet kereső dolga.

2019. ápr. 1. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!