Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen exfelesseggel?

Figyelt kérdés
4 éve ismertem meg a férjemet ! Csúnya valason volt tul , mondta , h eleg dilis az exe , de ugy voltam vele nekem ezzel nem kell foglalkoznom , majd o intézi ! Addig nem is volt gond , amíg csak egyutt voltunk , ahogy megtudta , h jon a baba es össze is hazasodtunk elindult a lavina !!! Folyamatosan hergeli a ferjem lányát , ellenem a baba ellen ! ( olyanokat mond , h neked oket nem kell szeretni, nem a tesod , nem az anyad ) most ott tartunk , h feljelentett minket gyt emelésért , mikor a ferjem elmagyarázta , h sajat magát égeti ezzel mivel meg egy gyerek van csak csökkentenek ! Eddig eleg volt neki a havi 40000 Ft + mi veszünk neki folyamatosan uj cipőt , ruhákat , nagyobb kiadásokat amit szeretne ! Eddig jöhetett heti 4 napot is , most nem! Hetvegen mindig vittük magunkkal kirándulni , most hiába hívtuk nem jöhet , mindig valamerre el viszi csak nehogy a baba közelében legyen! Most ket hetente láthatjuk , de mar a ferjemre ra szolt , h csak igy engedi meg azt is , ha csak a lanyal lesz foglalkozva , vigye mindenféle !!!! Most az mondta a kislány , h anya azt mondta , apa mar nem szeret soha többe teged , mert lett az a zabi kolok 😡😡😡! Persze tagad!!! Hogy nem o mondja ezeket a kislánynak , hanem a kislánynak faj , h lett egy baba! A ferjem mar , nem tud mit kezdeni vele , en meg nem ertem , h egy anyaba h lehet ennnyi rosszindulat ?????!
2019. ápr. 2. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elírásokért :(
2019. ápr. 2. 12:51
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Te most az oroszlán barlangjába léptél, készülj, mert ezen az oldalon hemzsegnek az elvált anyák.😀

Egyébként semmit nem tudtok tenni azon kívül, hogy továbbra is törődtök a gyerekkel, és éreztetitetk vele, hogy ugyanúgy szeretitek.

2019. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
#2: egy normalis elvált anya sem viselkedik így. A saját gyerekenek árt vele.
2019. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Elvalt anya vagyok de en nem ismerek ilyen anyát. Inkabb csak olyat sajnos aki tojik a gyerekere, hiaba kéri az anya....
2019. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
0%... Már itt is vannak. 😃
2019. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Forduljatok gyámhatósághoz, hogy az anya ellenetek neveli a gyereket! Akár még a felügyeleti jogot is megkaphatjátok.

Ingyenes jogi tanácsadáson is kérdezhettek róla, hogy ilyen esetben milyen lehetőségeitek vannak.

A gyerekkel pedig viselkedjetek úgy, mint eddig, csak több türelemmel!

2019. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha teheted, maradj ki a dologból. Te a saját családoddal törődj, és azzal, hogy a babádnak és a férjednek mindent megadj. Ha a mostohagyereked veletek van, gondoskodj róla is szeretettel, de hogy mikor megy hozzátok, az téged ne érdekeljen.


Az elvált/leselejtezett exasszonyok kommentjeit hagyd figyelmen kívül.

2019. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Irány a gyámhatóság! Nem vagyok ezekben a dolgokban otthon de valószínűnek tartom hogy ezért az apja kapná meg a felügyeletet. Gyanítom te is örülnél ennek abból kiindulva hogy a mostani állapot fáj.

Ha tényleg ez történne és nagyon erősködne, zaklatna stb. a legextrémebb esetben még távoltartási végzés is kérherő lenne.

2019. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
8# emiatt biztos nem veszik el az anyjától a gyereket.
2019. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom .... szívem szerint megtepnem a hajat , h jon ahoz hogy a gyerekem zabi koloknek nevezze !? De hat az ilyennek el kell tűrni a masik gyerek miatt ..... mar beszéltünk par emberrel es azt mondtak , az a legjobb ha nem reagálunk semmit ra , mert akkor feleslegesnek fogja tartani a baromságait ! Nem tudom ..... remelem ha nem foglalkozunk vele hamar leszáll rólunk! Most adtunk magunknak par hónapot ,es ha nem marad abba ez az egesz akkor bíróság lesz a vege! Baratnom azt mondta , h ne menjünk bele a játszmába , ha 2 hetente jon a kislány akkor ket hetente lesz itt, hidjem el , h elobb utóbb inkább inkább engedni fogja , sőt küldeni hogy ne jusson ido a közös gyerekre ( tapasztalatból beszél ) remelem nalunk is beválik ez !
2019. ápr. 2. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!