Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 1,5- lassan 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 1,5- lassan 2 éve tartó szexkapcsolatom egy pasival. Lehet ebből párkapcsolat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ő másokkal is összejárogat néha. Tudja hogy én szeretem de megmondta, hogy köztünk csak szex lehet. Ennek ellenére hétvégente mindig nála alszom, tök jól elvagyunk. Lehet hogy többet érez csak nem meri bevallani? 20/L
2019. ápr. 2. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem lehet, csak feleslegesen ámítod magad ezzel. Ha ennyi idő alatt nem szeretett beléd, akkor már nem is fog, de persze szívesen használ ürítőlyuknak, amíg hagyod, hülye is lenne kihagyni.
2019. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Attól még ellehettek, bírhat, mint havert.

Ezt a nem meri hülyeséget felejtsd el, ilyen nincs...

2019. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne, nem járogatna össze másokkal is, akkor csak te veled szeretne lenni. Az, hogy hétvégente együtt vagytok, meg ott alszol, nem igazán jelent semmit sem.

Én is szívesen lennék így el egy lánnyal, csak én nem vagyok jó pasi, így velem senki nem fog bele menni, nem hogy kapcsolatba, szexbe se.

2019. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Az én szexkapcsolatom dettó ugyan ez csak a pasi nem járogat össze mással csak velem.

De nem zavar hogy mással is össze jár ? 😳

22 L

2019. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, biztos nem meri bevallani :'D. Ne legyel ilyen buta.
2019. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Olyan szerintem nem nagyon van, hogy nem meri bevallani. Az pedig ebből a szempontból pláne egy rossz jel, hogy ő másokkal is összejár.


Én a húszas éveim elején nagyon sok ilyen srácba botlottam bele, aki csak szexre használt, volt akivel több évig (értsd: 1-1 év két sráccal) "együtt voltunk", és én többet éreztem, de mindig olyan jeleket adott, ami arra utalt, hogy nem akar komolyabban.


Amúgy nagyon érdekes, hogy kétféleképpen alakultak ezek a kapcsolataim az évek folyamán (most nemcsak a két évekig tartó srác, hanem úgy az összes ilyen szexkapcsolatom): az egyik verzió,hogy akivel régebb óta találkozgatunk, programozgatunk, együtt alszunk stb. az mélyebb baráti érzelmeket kezdett el táplálni irántam, mindent megoszt velem, bemutat a szüleinek, megölel, mert szeret(!), na persze nem úgy...viszont ezek iránt nekem már nincs szexuális vonzalom, szépen lassan hűlt ki.


A másik típus, aki azóta is üldöz a szerelmével, azóta is mindent megtenne, hogy együtt legyünk, és keresi az alkalmat, hogy találkozhasson velem. Szinte bármit megtenne, hogy ez folytatódjon tovább, akkor is ha már évek óta vége.


A közös a kettőben sajnos az, hogy véglegesen és őszintén el kellett engednem mindannyiukat ahhoz, hogy ez legyen a végkifejlet.


Az én tapasztalatom tehát az, hogy nem félnek bevallani az érzelmeiket, csupán annyi lehet, hogy nincsenek neki olyanok, mint amit te érzel. Ettől függetlenül szerethet(mint embert-barátot), és azt sem jelenti, hogy nem tetszel neki külsőleg, sőt, valószínűsítem, hogy igen, és nem is gondolnám, hogy a jellemeddel van a baj számára. Egyszerűen nem olyan időszak van az életében, hogy ez működne. És nem, ez sem ad reményt semmire, mert ha el is jön az az időszak, akkor keres mást, ha addig te nem teszed meg.


A lehető legjobb tippem számodra, hogy szexelj/ismerkedj más fiúkkal is, akkor is ha nehéz, mert szerintem érzelmileg segít lekapcsolódni valamennyire.


N28

2019. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap megkérdezed, akkor sem. Jó álmodozást!
2019. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből nem lehet párkapcsolat ezek alapján,hogy ő azt mondja nem akar tőled mást. Valamint az,hogy lassan 2 éve vagytok úgy és másokkal is összejár. Még ha elején lennétek azt mondom oké,de ha ennyi idő alatt nem alakult ki az a szerelem soha nem is fog.

Nekem egyszer volt ilyen szexkapcsolatom,vagyis meg sem volt nevezve,hogy ez most az,csak összejárogattunk,ha éppen egymásba botlottunk vagy csak úgy átívtuk a másikat. Ez úgy egy félig ,ha ment egyszer szex után így kitárta a karját én odabújtam ,ő átkarolt és akkor éreztem ,hogy ez több mint szex,és valahogy ő is így volt onnantól kezdve,több mint 4 évig voltunk együtt halaálos szerelmeben :)

Ezért mondom,ha részéről ennyire hosszú idő alatt semmi,akkor jobb ha eltávolodsz tőle.

2019. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha szerelmet keresel akkor sürgősen hagyd ott és keresd másnál.

Ha meg a szex hiányzik 20 éves nőként akkor és annyi szexet kapsz amennyit nem szégyelsz.

2019. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy lány barátom hasonló korú volt, mikor elkezdte remélni, hogy a pasi is többet érez. Majdnem 35 volt, mikor fiatalabbra cserélte a szexpartnere, de meg akkor is azon töprengett, hogy lehet, hogy többet érez a pasi.
2019. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!