Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartanátok így a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok így a kapcsolatot? Minek neveznétek ezt?

Figyelt kérdés

Nos van egy kapcsolatom ami tulajdonképpen nem az, ugyanis a “barátnőmnek” kételyei vannak az egésszel kapcsolatban, kb 1 év után, most már ott tartunk, hogy egy hónapja nem is találkoztunk. Nekem igazából nem is hiányzik, napi szinten beszélünk, de iennyi. Néha belémköt ezzel azzal vagy felemleget régi sérelmeket, esetleg szeretne beleszólni a dolgaim intézésébe.

Ti mit tennétek a helyemben?

Megbántani sem akarom, de nem tartom jónak, hogy van egy személy az életemben, akivel semmiféle szexuális vagy egyéb kontaktom sincs úgy érzem, hogy màr nem is igazán vonzódom hozzá, talán ő sem hozzám és mégis ragaszkodik hozzám. Ha letiltom irogat ismerőseimnek, családtagjaimnak.

Vannak nőgyógyászati gondjai ez is közrejátszik/ott abban, hogy idáig fajultak a dolgok.

Ez most így egy kapcsolat vagy ez mi mert én nem tudom már értelmezni?

Szerintetek?



2019. ápr. 2. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szakítanék.
2019. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat félreértelmezés végett helyesbítek, volt egy időszak abban az egy évben amikor nagyon intenzív volt a kapcsolatunk, napi szex, szerelmes üzenetek, boldogság.

Most lassan egy hónapja semmi, legutóbb már azt mondta megerőszakoltam, mert hogy ő nem is akart szexelni csak én kényszerítettem rá...

2019. ápr. 2. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zaklat téged, világosan mond meg neki, hogy ne irogasson és haggyon békén, majd szakitsd meg vele az összes kapcsolatot.
2019. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor felhozom a témát mindig az van, hogy megfogadja, hogy nem keres, de folyton ír.
2019. ápr. 2. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert veled ellentétben ő érzelmileg kötődött, neked meg csak a dugás volt a fontos. Most, hogy beteg lett, meg lekoccolsz, keresel másik lukat, mert nincs kedved kivárni a gyógyulást. Gondolom, ő meg szeretné megmenteni a kapcsolatot, pedig jobban járna, ha elhagynád. Inkább nem mondok rád semmit, pedig tudnék....
2019. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Folyton beszámol a napjáról, vagy elvárná, hogy én tegyem meg ugyanezt. Hozzáteszem engem tart hibásnak sok dologban, nem tart igazi férfinak például, amikor egyszer elküldött a sunyiba azt hiányolta nem jelentem meg nála csokor virággal és bonbonnal, mert az neki milyen jól esett volna és sorolhatnám.

De közrejátszott itt már nála ex is, volt hogy majdnem elhagyott érte, csak az ex nem kért már belőle meg ilyenek...

2019. ápr. 2. 20:38
 7/13 A kérdező kommentje:

Hülyeséget beszélsz, kapcsolatunk elején is tisztában voltam a betegségeivel... de abból lett elegem, hogy minden egyes kis apró fájdalmát rám fogta, hogy miattam van.

Aztán lám, most hogy már egy hónapja nem voltunk együtt és mégis spontán jelentkeznek nála a tünetek az ideg verdesi (onnan tudom egyébként, hogy kérdés nélkül elmondja...)

Ha kötődött valamennyire is hozzám, akkor nem kacérkodik a gondolattal, hogy visszamenjen-e az exéhez...

2019. ápr. 2. 20:41
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

A leírtak alapján ez nem működő kapcsolat! A lány idióta.

Kilépnék, lelépnék, otthagynám!

Egy esetben lenne csak lelkiismeretfurdalásom, ha a tőlem kapott nemibetegség miatt lennének "női bajai"!

2019. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Legkülönbözőbb orvosi vizsgálatoknak vetettem magam alá, hogy bebizonyítsam számára, hogy nem tőlem beteg...
2019. ápr. 2. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Tök egyértelmű. Szeret téged, de te suttyón viselkedsz, ami nem tetszik neki. Szeretné visszakapni a régi éned, de te már nem szereted, és emiatt eszed ágában sincs összekapni magad. Mondjad el neki, hogy nem szereted, csak ürítésre használtad, és mivel már nem alkalmas rá, keresed az utódját. Ki fog borulni, de legalább nem kerget többé hiú ábrándokat veled kapcsolatban.
2019. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!