Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetek rá mi is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetek rá mi is az ami kell? Két ember közül kell választanom sőt egyet józan ésszel el kellene engednem de nem megy azt érzem mindenkit tönkre teszek mert nem tudok dönteni és gyűlölöm hogy nincs az életem a kezemben

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor a legnagyobb valószínűsége annak van, hogy egyik sem az igaz, mert akkor éreznéd melyikhez húz a szíved

vagy nem ismered egyiket sem igazán

2010. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*igazi
2010. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az egyikhez húz de ezt annyira biztosra veszi és ezért utálom csak titokban szerethetem amikor alszik mert akkor nem bántjuk egymást és nem veszekedünk

és sajna 3 éve nem engedem az ágyamba sem egyszerűen nem megy

2010. júl. 4. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen jó nagy butaság és vicc így az életünk sajnos de

nem engedjük el egymást.ha szakításról van szó pánik érzésem van és két kézzel kapaszkodom csak s...t .ne kérjen

2010. júl. 4. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
amíg arra vágysz, amitől szenvedsz, addig nem lesz a szíved nyitva, annak, akit felhőtlenül szerethetsz
2010. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez annyira kimerít már évek és elegem van.nincs erre segítség?
2010. júl. 4. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

csak a drasztikus lépés vezet megoldáshoz

hagyd ott akitől szenvedsz, indok nélkül

ha kellessz neki 100% hogy rohan utánad és akkor már te is biztos lehetsz a kapcsolatotokban, ha nem rohan, akkor nem is kellettél neki

nálunk is ilyen volt, nagyon nehezen tettem meg ezt a lépést, indoklásnak annyit mondtam, hogy: mert nem érzem, hogy szeretnél.szia

és erre ő jött és békített :)

és ehhez a lépéshez nagy bátorság kell tudom, de megéri :)

mert amúgy meg minek olyanra fecsérelni az időt, aki nem szeret

2010. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!