Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remegő kéz fiatal korban?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és már pár éve remeg a kezem. Kábítószereket nem használok, alkoholt is csak ritkán, mikor bulizni megyünk, kávézni se kávézok,dohányozni viszont dohányzok de kb napi 5 szálat. Van amikor a testemen és érzem hogy néha "bemozdulok".

Eléggé stresszes vagyok, mindig agyalok valamin. Apukamnak is fiatal kora óta remeg. Örökletes is lehet? Nem folyamatosan csak néha elkezd kicsit.

Ki mit szokott csinálni amikor stresszes időszakban van, hogy nyugodtabb legyen?



2019. ápr. 4. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdést tudom hogy nem jó témába raktam ki, elnéztem.
2019. ápr. 4. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Az sajnos örökletes, súlyos és gyógyíthatatlan betegség
2019. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meghalsz mint majd én.
2019. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A stresszt úgy lehet a legkönnyebben feldolgozni, ha kiadod magadból. Nem szabad csendben szenvedni,m mert ha elnyomod magadban a dolgokat, az akár súlyos betegségek kialakulásához is vezethet. Add önmagad, keresd olyan emberek társaságát, akikke lfelszabadultan tudsz lenni és nem kell megjátszanod magad.
2019. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sclerosis multiplex is lehet akár.

Miért nem mész orvoshoz?

2019. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem állandó a remegés hanem néha néha, akkor ez teljesen normális, idegesség, stressz, alváshiány, vagy vitaminhiány is okozhat ilyesmit.
2019. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy orvost, valami betegség is lehet a háttérben. Parkinson... Vizsgáltasd ki magad mindenképpen!
2019. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a clenbuteroltol volt remegesem,
2019. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt kolléganőm kezei remegtek sokat,néha a teste is "bemozdult" ő volt orvosnál és kiderült,hogy apai nagyapja parkinsonos volt,örökölte. Gyógyszereket szedett/szed és a kézremegésen kívül egyelőre semmi más nincs. Jár kontrollra,nem romlott az állapota. Menj el Te is orvoshoz.
2019. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség is lehet
2019. ápr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!