Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom, hogy újra társkeresőzik, de nem akarok én lenni a nyomozgatós házisárkány?

Figyelt kérdés
A párommal sok éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben többször lebukott, hogy társkeresőzik. Volt mikor véletlenül megtaláltam az előzményekben, volt mikor ismerős találta meg és szólt és volt mikor tudatosan én felmentem arra az oldalra megnézni, hogy kibírta e, de megint fent volt... Legutóbb is letörölte magát, de nekem ugrott és még ő volt megsértdőve, amiért én nyomozok utána. Ez volt kb 1 éve, de most megint bennem volt a kisördöt és 1 hónapja fent van... Elegem van, elfáradtam, el akarom hagyni, többet érdemlek. De nem akarok én lenni a nyomozgatós házisárkány a szemében... Mit tegyek most? Tényleg undorodom tőle emiatt már...
2019. ápr. 4. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Akkor azt kell tenned, amit az érzéseid diktálnak. Magyarul pakolj össze, még ha fájdalmas döntés is!
2019. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott. Ő sose fogja ezt abbahagyni és azért támad, mert tudja, hogy sáros, csak nem ismeri be, mert gerinctelen.
2019. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ettől a támadástól félek...
2019. ápr. 4. 18:39
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

"De nem akarok én lenni a nyomozgatós házisárkány a szemében"


Legyél csak nyugodtan. Ezzel a szöveggel akar sakkban tartani. Manipulálásra használja.

2019. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem társkeresőzz te is. 😋


Viccet felretéve: ne várj a csodára, úgy tűnik, ő ezt sosem fogja abbahagyni. Egy ilyen helyzetben pedig a hűsége sem valószínű.

Ha folyamatosan mást keres, akkor már nem te kellesz neki. Itt az ideje, hogy te is megkeresd azt a férfit, akinek viszont te kellesz.

Ha sárkány vagy, hát ő tett azzá. Ilyen viselkedés mellett bármelyik nő sárkány lenne. (Tőlem még a szakítás előtt durván vissza is kapná, amit csinál.)

Borítsd rá az asztalt, és sétálj el!

2019. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Visszaadni nem fogom, én nem vagyok ennek a híve és akivel visszaadnám, ő sem érdemelné, hogy tisztességtelen legyek. Fogok majd ismerkedni, ha ezt most lezárom és picit kipihenem, összeszedem magam.


Köszönm a válaszaitokat, erőt adtatok. De tényleg. Nem érdekel, ha sárkánynak titulál... :)


Aki pedig az előzményeket írta: nem azért volt lúzer, mert nem törölte, hanem mert ezért elvesztette azt, aki őszintén szerette és mindent megtett érte...

2019. ápr. 4. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tök mindegy mit gondol rólad? Ha házisárkanynak nevez, na akkor mi van? Semmi. Te tudod az igazat, ez a lènyeg. Amúgy is csak manipuláló szöveg, hogy visszatámadjon. Ennyi telik tőle. Tudod, legjobb vèdekezès a támadás. Ne foglalkozz vele. Ints neki búcsút.
2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy lebukasnak elegnek kell lennie. Nem tartozol magyarazattal neki, nem kell, hogy jogosnak tartsa reszedrol a szakitast. Megmondod, hogy elmultak az erzeseid, kar ezt taglalni.

Ha megis szovaltasba keveredtek, akkor meg a legjobb modszer, ha gunyosra veszed a figurat: te egy nyomozgatos hazisarkany vagy es o jobbat erdemel nalad. Erre semmi ertelmeset nem lehet reagalni, mindenhogyan o jonne ki rosszul. :D

Legy eros kerdezo, itt neked nincs jovod.

2019. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha leirom, h hat eve van parom az ugye nem javit a megitelesemen?
2019. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét! :) Azóta kidobtam. Most nem vádaskodott, próbált inkább magyarázkodni, hogy nem is használja (nem igaz, aktív volt) és hasonlók. De nem reagáltam rá semmit, így elment.
2019. ápr. 4. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!