Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem bírom tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem bírom tovább. Lehet meg kell halnom?

Figyelt kérdés

1 éven keresztül csak tűröm azt ahogy viselkedett velem, én próbáltam mindezek ellenére megérteni őt, segíteni neki ,szeretem őt próbálok neki megfelelni de mindig az a vége hogy én vagyok szr... A veszekedésekről nem beszélve. Én sose kezdtem vele veszekedni pedig lett volna miért( társkeresőre felregisztrált a hátam mögött, a hülye exéről ment a téma stb. Minden dologért csak bánt . De én ennek ellenére szeretem őt és tudom hogy ő nem szeretett sose... de a lelkem egyszerűen összetört. Nem akarok mást csak meghalni. Neki se voltam jó sose voltam jó senkinek sem. Csak annyit akartam hogy megszeressen ehelyett folyamatosan belémrúg... Megakarok halni. Ezt érzem. Én nem bírom ezt. Tudom hogy nélküle nem bírnám. Nem akarom hogy elhagyjon. Sose voltam olyan mint a tipikus hülye pitsák... Mindig meghallgattam, ha rossz kedeve volt nem zavartam stb. TOTÁl tönkre mentem bele roskadtam abba hogy folyamatosan direkt féltékennyé tett állandóan és nekem ez mindig fájt mert tudja jól hogy utálom a külsőm és mégis mindig a jó csajokat mutogatta. Meg a külsőmet kritizálta hogy milyen sovány vagyok. Holott ez az ő hibája ő miatta volt mindig gyomoridegem és emiatt sose tudtam enni rendesen olyankor... Napok óta csak veszekszik velem és elegem van. Nem akarok élni. Elhagyni nem akarom mert akkor abba halnék bele. A kedves énjével semmi bajom akkor nagyon szeretem őt és ő is engem szerintem... de. én nem bírom ezt tovább annyiszor megbántott és olyan dolgokat írt amiket senki nem írna a párjának sose... Még azt is levette a közössêgi oldalról hogy együtt vagyunk. Nyilván elrontottam mert én kiléptem egy olyan csoportbol amirol en nem tudtam azt hogy fontos neki hogy benne maradjak és ezen borult ki ma... En szeretem őt de ha most tenyleg elhagyott en... en megölöm magam. Nekem végem van. Megfogadtam hogy sose bántom magan de ma ez minden kudarcba fulladt... Annyira fáj hogy nem szeret viszont hogy ebbe bele halok... Most is csak sírok már vagy 100szor hánytam az idegesség miatt és kezdem fel adni az életem. Ő nekem az első mindenben... ő neki adtam a szüzességem . Ha ő nem lett volna szüzen és maganyosan halnék meg... anélkül hogy szerettem volna valakit. De őt meg szeretem az elején olyan kedves és normalis volt . .. de... úgy tűnik tényleg 3gyedül magányosan és lelkifájdalommal kell meghalnom...


Nem tudom mit tegyek csak ki kellett írnom magamból...



2019. ápr. 4. 20:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok.


és az a vicces már arról beszéltünk hogy majd hozzam költözik de így hogy? Tönkre mentem

2019. ápr. 4. 20:14
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
20 éves nő létedre egy palin múlik az életed? GG
2019. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
jesszus, eztmég olvasni is rossz volt
2019. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Keress fel egy pszichológust, vagy van ingyenes segélyhívó szám is!


20 évesen hidd el, nem egy pasin múlik az élet... Jön másik!

2019. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekek vagytok. Mindketten.
2019. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Kapcsolatfüggőség level1000000.
2019. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Nehogy valami hülyeséget csinálj,próbálj meg kilépni a kapcsolatból.Még előtted van az élet,fiatal vagy.Ezekszerint nem ő az igazi,szépen ott hagyod.Ha bánt,akkor nem szeret és nem tisztel.Ebből csak te jöhetsz ki jól,ha kilépsz.
2019. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Félig bírtam olvasni. Hát ha te ezt a gyökér pasit szereted és nen akarod elhagyni akkor meg is érdemled ezt az életet. Nyavalyogni tudsz mert azt a legkönnyebb de azt higy tegyél ááá minek azt. Még a végén boldog lennél valaki olyan mellett aki igazán értékel és szeret. Szenvedj akkor a kutyát nem érdekli. Panaszkodni mindig könnyebb.
2019. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:
55%

Hivd fel a 116-123-as számot.

Fontos vagy és szerethető!

2019. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De, egy hisztis hülye pi..csa vagy.

Aki egy nyomorék pasi miatt meg akar halni, az hisztis.

2019. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!