Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A parom befolyasloni akar szerintem. Azt mondta ha most nem megyek hetvegen megy leissza magat legalabb addig se gondol arra h en nem vagyok ott vele. Nem tudom mit tegyek? Maradjak igy vele hogy ilyeneket csinal? Befolyasolni akar szerintem ez az lenne. Valaki valami jo tanacs mit tegyek?
2019. ápr. 5. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a manipuláció, zsarolás sosem jó egy párkapcsolatban.


Kérdés ez neked miért jó? Elvégre benne vagy, ha nagyon rossz lenne, akkor ez nem lenne már kérdés.


Az ilyen ember amúgy egy sokkos helyzet, vagy egy pszichológus által változik meg. Csak úgy magától nem.

2019. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta megy inni. Ugyse megyek nala. Azt mondta felejteni megy. Sok ez mar neki hogy nem megyek surven nala.
2019. ápr. 5. 11:54
 3/4 anonim válasza:
100%
Elmondtad neki hogy Te nem szeretnéd hogy ezt csinálja?
2019. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2019. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!