Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalna, ha jönne jobb?

Figyelt kérdés

Van egy közös ismérősünk, aki tervez valami bulit majd hó végén, ahová egy ismerősünk is megy. Soha nem volt veszélyforrás az a lány, mindig köszöntünk neki, néha beszéltünk folyosón, mert mindhárman ugyanarra a szakra járunk. Neki még van 1-2 közös órája vele. Rá soha nem volt jellemző h lányokkal írt volna, legalábbis így, tehát nem is érdekelt. Épp a gépnél voltam, amikor jelzett a chatablak, és valami egészen szokatlan dologról írtak. Úgyhogy akármennyire csúnya dolog, és sose csináltam ilyet, az utóbbi fura viselkedése miatt mégis megnyitottam az üzeneteket és elolvastam. Eleinte órai anyagról beszéltek, utána a barátom elnézést kért tőle, ha néha bunkónak tűnik, csak simán fáradt, illetve megkérdezte, készül-e majd arra a bulira. A csaj azt válaszolta, hogy “elmehetnénk együtt” és a barátom beleegyezett, wtf??? Arra én is készülök. Továbba ismét feljött valamilyen téma, a barátom pedig úgy válaszolt, hogy “akiket érdekes, értékes, értelmesnek, fontosnak tartok azoknak számít a véleménye”.

Oké ez még semmit nem jelent, nyilván nem csal meg vele, de van egy olyan érzésem, hogy másfelé kacsingat. Jól sejtem?

Az utóbbi időben azért fura, mert nem fogja meg a kezem kint (valahogy elszoktunk ettől), és nem mintha szamítani, de a közösségi oldalakon semmi jele annak, hogy mi együtt lennénk. Nem akarok kamasz lenni és kérni, hogy tegye ki a közös profilképet, vagy tegye ki h kapcsolatban vagyunk. De mintha azt várná, hátha mással is meg tud majd ismerkedni és akkor mehetek a levesbe.

Amúgy általaban úgy bánik velem, hogy szeret. De ez összezavart.

Mit gondoltok?


2019. ápr. 5. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk és 1 éve együtt
2019. ápr. 5. 15:33
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Lehet csak túlkombinálod, lehet van benne valami abban amit írsz. Ennyiből nehéz találgatni.

Férfi vagyok ha látnék fotót hármatokról jobban tudnék tippelgetni. :)

Annyit tudnék tanácsolni, hogy éreztesd a sráccal hogy szereted. Figyelj rá! Ha elkezdesz féltékenykedni az sosem jó, hiszen azzal azt sugárzod, hogy valami nincs rendben illetve hogy az a másik csaj jobb tőled.

Tehát légy természetes és éreztesd vele hogy szereted! ;)

2019. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Amúgy szerinte szebb vagyok, mint a csaj (ezt még régen), de ez persze semmit nem jelent. Nem szeretnék az a féltékenykedő hisztis ptsa lenni.
2019. ápr. 5. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A buli környékén sok mindent kideríthetsz. Én a helyedben addig nem hoznám szóba előtte. Ha együtt megy veled és felvállal, akkor valószínű nincs gond. Láthatod majd a lány reakcióját is. Persze az is lehet, hogy együtt megy veled, mert nem tud kitalálni semmit, amivel lekoptasson. Ha lekoptat, akkor meg egyértelmű. Előre azért nem kérdeznék rá, mert úgyse fogja bevallani, lehet hogy még magának se. Utána a tapasztaltak alapján viszont megkérdezném. A kézfogásról is. Az nagyon gáz. Velem is megcsinálta a párom, hogy a közös fősulin nem fogta meg a kezem és utólag nagyon bánom, hogy nem szakítottam. Mindig kimagyarázta.
2019. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján van mitől félned ! Cserére készülhet !
2019. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, hogy kicsit hamarabb ott leszek és majd meglátom, hogy együtt jönnek-e. Ha igen, akkor oda sem lépek, csak megvárom, hogy magától odajön-e és megpuszil-e. Ha nem, akkor valószínűleg játszmák helyett, megkérdezem, hogy egyébként miért nem tudtam arról, hogy valaki más társaságában érkezik
2019. ápr. 5. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:

A gyakoris logika szerint szakits a ferfival es gyere ossze egy gyakoris sraccal.

Ezert is rossz itt ilyet kérdezni

2019. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkivel ismerkedni, csak az érdekel, hogy paranoiás vagyok-e vagy tényleg lehet valóságalapja
2019. ápr. 5. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát jogosan gondolkodtál el. Amit kitaláltal, az jó ötlet, bár nekem már ez is nagyon furcsa, hogy ti miért nem együtt mentek.
2019. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyet megtanultam az életben, ha egy férfi írogat egy nőnek, ráadásul érdeklődően, az már rég rossz. Ha nem érdekelné nem foglalkozna vele, sztem félhetsz.
2019. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!