Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha meggyengíti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha meggyengíti a bizalmam azzal, hogy nem ír ha máshol van másokkal, ha tovább marad mint megígérte. Normális ha ez engem zavar?

Figyelt kérdés
24/L

2019. ápr. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem a bizalmadat gyengíti meg, csupán nem tisztel téged és nem vagy neki elég fontos ahhoz, hogy szóljon neked, ha közbejött valami.
2019. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem, te féltékeny vagy. A pasid meg önálló, felnőtt ember, akinek van magánélete!
2019. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem kell lustának lenni ahhoz, hogy erősen töltsd meg a kapcsolatot tartalommal, érzelmekkel, élményekkel, s akkor kérhetsz tőle olyat, hogy egy kicsit többször írjon neked.34N.
2019. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ mennyivel marad tovább, de alapvetően szomorú hogy ez gyengíti a bizalmad. Neki is van élete, hadd pihenjen és töltődjön fel. Attól mert elhúzódik és nem szól, nem sz*r le és azt sem jelenti, hogy ne tisztelne. Elmegy az idő, nem figyeli, jól érzi magát, te is foglald le magad valamivel vagy szervezz magadnak programot. Ennyire nem kell kicentizni más életét.


Ha te mennél el a barátnőkkel és lihegne hogy hol vagy már, biztos vagyok benne hogy nem esne jól.

2019. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én vagyok a kivétel. Nekem alap, ha kések és várnak rám minimum dobok egy üzenetet, hogy kések. 2percbe tart nem szakadnak le az ujjacskáim és ezt elvárom a másiktól is. Tökéletesen működik bizalom pipa. Sztem halkan megjegyezheted neki, hogy egy üzenetet nyugodtan hagyhat ha van vmi változás...
2019. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sem esik nehezemre megírni a másiknak hogy ne várjon még mert ezzel meg azzal elmegyek ide meg oda. Még 2 perc sem az egész és legalább nyugodtan telik a másik ideje és ugyan ezt én is elvárom. Utálom amikor várom a másikat és még mindig nem jött pedig azt mondta az utolsó busszal jön vagy akármi. Szóljon és kész.
2019. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!