Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valamilyen tanács?

Figyelt kérdés
A párom napok ota nagyon rideg kozombosen ir nekem. Szinte az se erdekli hogy nem beszeltunk egesz nap este hazaer fontosabb neki hogy filmezzen a faterjaval. Ha ir is olyan taszitoan egyszavasan neha flegmazva. Szeretem de en ezt mar nem birom igy szerintem. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldas?
2019. ápr. 7. 09:34
 1/5 anonim válasza:
Kérdezd meg mi a problémája mióta csinálja ezt?
2019. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakítás
2019. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakítani akar de nincs elég vér a pucàjàban, hogy megmondja. Így azt vàrja, hogy te mondd ki. Tipikus. Nincs mit :(
2019. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy fikarcnyit se bizik bennem. Felhozta tegnap hogy szuneteljunk. Es ezt a mondatot nem nagyon ertem"beszelgess masokkal es kuldd el de ne csak ilyet hogy szia mizu hanem vidam legyen" Ezt mire irta szerintetek? Meg szunetelesnel irta hogy lehet nem is fog nekem hianyozni es akkor abba is hagyjuk. Itt rakerdeztem abba akarja hhagyni azt irta hogy ő nem.
2019. ápr. 8. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd el mert már nem szeret téged.

Semmi értelme hogy loholj utána és bánkodj hiszen már ha minden más fontosabb mint te akkor minek foglalkozz vele? Egyoldaluság már az egész és ez így már régen rossz.

De te tudod maradj és szenvedj vagy lépj és keress mást.

2019. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!