Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak ijeszto az a gondolat, hogy mivel mi egyutt vagyunk es jol mukodik a kapcsolatunk, akkor mar soha nem lehet massal, nem flortolhet stb. Tehat aggasztja a monogamia. Ezzel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés
En 28 eves vagyok, a baratom 27. Fel eve egyutt elunk es 4 eve jarunk. Mindig is tudtam, hogy neki nehezseget okoz az elkotelezodes, emiatt egyszer mar szakitottunk is. De ezt leszamitva minden tokeletesen mukodik koztunk, mindent megbeszelunk, jo a szex, sokat viccelodunk, stb. Az egyutteles zokkenomentes. Szerintetek mit kezdjek ezzel? Engem nem zavar a monogamia, mivel jol erzem magam a baratom mellett es nem vagyom masokra.

2019. ápr. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem vagy belemész vele egy nyitott kapcsolatba vagy el fogod veszíteni. Lehet, hogy elvesz feleségül, stb... de csalni fog. Vannak férfiak, akiket egyszerűen nem lehet kisajátítani, mert túl jó pasik.
2019. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem zökkenőmentes meg tökéletes a kapcsolat, mert a barátod más lányokat is ki szeretne próbálni, és ijesztő számára az, hogy csak veled legyen. Ez hogy lehetne boldog párkapcsolat? Neki nem vagy elég, te pedig szenvedsz miatta. Ilyen ember mellett akarod elpazarolni a fiatalságod utolsó éveit, ennek akarsz gyereket szülni? Már most se vagy neki elég jó, gondolod hogy ki fog melletted tartani, ha nagy hassal, striás bőrrel, lógó mellekkel lát téged? Vagy olyan feleség, élettárs akarsz lenni, aki otthon ül a gyerekkel, az "ura" meg folyton más csajok ágyában hempereg? Persze, szereted, ezért nyilván nem fogsz vele szakítani. Ő meg - melletted - egyszer meg fogja találni azt a lányt, akibe tényleg beleszeret, és aki mellett eszébe sem fog jutni az, hogy másokkal kellene flörtölnie, és legkevésbé sem lesz számára ijesztő a monogámia gondolata.
2019. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem lehet kisajátítani, mert túl jó pasik"


Ez nem jópasiság kérdése.

2019. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha meg mindenkepp minimum tovabbi negy evet el akarsz cseszni egy olyan palira, aki sosem fog elkotelezodni melletted, akkor ismet hunyj szemet felette.
2019. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!