Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 évig együtt voltunk a párommal. Különböző kis problémák miatt többször is szakítottunk, de eddig mindig visszatértünk egymáshoz. Most újra külön vagyunk. Hiányzik nagyon, és úgy érzem vele szeretnék élni. Működne a kapcsolatunk ennyi szakítás után?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban vannak viták. Az más kérdés, hogy komoly dolgok miatt mentetek külön vagy csak hirtelen felindulásból. Ha nagy vitáitok vanna, stb, akkor nem nagyon van értelme, hisz javulni úgy sem fog a helyzet. Gondolom beszéltetek erről, fogadkoztatok már egymásnak. ... Lehet, hogy tovább kéne lépni. Tudom, 4 v 4 év.

Mi 6 éve vagyunk együtt, sok vitánk volt már, de külön még sem mentünk soha.

2007. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a "különböző kis problémáknál" akadtam meg. Ha kisebb dolgok miatt szakítotok, mi lesz, ha egyszer komolyabb nézeteltérésetek támad vagy valami tényleg nagyon fontos dologban nem tudtok megegyezni? Azért hiányzik, mert 4 év hosszú idő, biztosan nagyon szereted, de ennyi idő után már ésszel is dönt az ember. Lehet bármeddig játszani ezt a csiki-csukit meg se-veled-se-nélküled játékot, de nem lesz benne tartósan boldog egyikőtök sem. Mi van pl, ha gyereketek lesz és akkor jön egy "kis probléma"? De ti tudjátok igazán, végülis sokféle kapcsolatot látni...
2007. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Se vele se nélküle... Nem a legjobb egy kapcsolatnál.Ha kis dolgok miatt van, akkor meg kell tanulnotok kompromisszumot kötni, de ha ez nem megy akkor nincs értelme,mert a nagyobb gondokkal sem fogtok boldogulni.lehet hogy már csak a megszokás miatt hiányzik? Szerintem várj még egy kicsit és ha akkor is hiányozni fog akkor lépj, de ha csak a megszokás akkor tovább kell állni, mert az nem jó egyikőtöknek sem!
2007. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!