Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat nem érdekli, ha felveszek egy-egy csinosabb fehérneműt/harisnyakötőt, ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Néha felveszek egy-egy szexibb darabot, hogy megfűszerezzem a szexuális életünket. Párom általában megjegyzi, hogy jól nézek ki, de annyira nem foglalkozik a fehérneműkkel, egyből leveszi őket rólam. Ez mit jelent? Férfiak ti szeretitek a szexibb darabokat?

2019. ápr. 8. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, imádnám, néha jó egy kis plusz benzin a tűzre.
2019. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek ezek annyira nem jönnek be. Persze ettől még értékeli, hogy felveszed őket. Az is lehet, hogy bevaditja, de nem szereti ha akció közben is rajtad vannak
2019. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

" Ez mit jelent? Férfiak ti szeretitek a szexibb darabokat?"


Rettentően éretlen vagy agyilag. Tudod, van aki él, hal a szexi fehérneműkért, és van, akit annyira nem hoz lázba. Ettől még téged szeret. Attól, hogy őt annyira ez nem izgatja ez nem feltétlen jelent rosszat. Pl. páromat se hozzák az ilyenek lázba..és?

Talán azt kéne megtudod, hogy őt mi izgatja fel. Kommunikáció, tudod, amikor a szádat használod és kérdezel tőle valamit.

2019. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem se érdekel, se a műköröm, se a ruha. Engem a nő önmagában érdekel, nem az hogy mit aggat magára fizikailag, vagy szellemileg.
2019. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A páromat is hidegen hagyja a fehérnemű, mondta is sose értette hogy lehet egy szexi fehérneművel feldobni egy kapcsolatot....

Van ilyen meg van okyan ffi...

2019. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az itt látott válaszok alapján már nincsenek kérdéseim azügyben, hogy a pasim miértnem szaglászta körbe a csipkés bugyimat, mint ahogy vártam volna :D :D
2019. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom pl imád gyakorlatilag minden extrább darabot, de legtöbbször ő is szabadul tőlük, illetve ugyanolyan hévvel esik nekem akkor is, ha női boxerben vagyok vagy csak egyszerű melltartóban...
2019. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak más érdekli.
2019. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy szexi fehérneműből kihámozni a nőt, hidd el, izgató tud lenni. A párod célratörő, őt a kielégülés hajtja, nem az odavezető út. Nincs ezzel semmi baj. Idősebb korban majd többre tartja az ilyen ruhadarabokat.
2019. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!