Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolatban ez később elmúlhat?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt. Pár évvel ezelőtt egyszer már megpróbálkoztunk a kapcsolattal, csak akkor a második-harmadik randin azt mondta, inkább mégse, mert nem szeretné. Valószínűleg ebből adódóan, most az első randikra is úgy mentem el, hogy lehet, hogy időközben megint meggondolja magát. Ez az érzés viszont nem múlt el. Lassan egy hónapja együtt vagyunk, és minden egyes találkozóra úgy megyek el, hogy attól tartok, ki akar dobni. Amikor már ott vagyok, akkor látom, hogy alaptalan volt a félelmem, mert látom, érzem, hogy fontos vagyok neki és feltétel nélkül szeret. De nem tudom ezt magamban tudatosítani, és emiatt majdnem minden találkára gyomorgörccsel megyek, hogy mikor dobnak ki. Beszéltünk már róla, amiben tud, segít, de ezt nyilván magammal kell "lejátszanom". Mit tanácsoltok, mi lehetne a megoldás? Vagy ez elmúlik? Esetleg célszerű lenne szakemberhez fordulni? Minden választ köszönök!

26/F és 24/N



2019. ápr. 10. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne megbeszélned vele, hogy ez a kommunikáció neked nehézkes: nem beszél veled felnőtt módjára (és tisztelettudóan), érdemes lenne megindokolnia a mondatait. De ha a normális kommunikáció nem természetes neki, akkor inkább olyanokkal ismerkedj (nem kell barbi legyen), akiktől nem kell ezt kérned.32N.
2019. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy én is sok ilyen gyengén kommunikálós emberrel ismerkedtem, szándékosan viselkednek így, mert ezt tanulták. Úgy gondolják, hogy rövid pórázon tudnak tartani, ha nem beszélnek bővebben és persze a szeretetet(!), viszonzást is nagyon visszafogottan adják hosszú távon, ezzel sakkoznak. Fontos, hogy legyen jó önbecsülésed, bízz magadban.
2019. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem pazarolnám az energiámat olyan emberre, aki nem tesz azért szinte semmit, hogy bízzak benne. Mivel az ilyen ember számára nem vagyok fontos, ezért bármennyire fáj, elengedném. 35/n
2019. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!