Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magamat nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magamat nőnek a párom mellett. Mitől van ez? Mmas is volt már így?

Figyelt kérdés
A barátom folyamatosan babusgat, puszilgaat, dicser, szinte mindig kíván, ezt le sem tagadhatna, de engem ez mégsem tesz boldoggá, nem villanyoz fel, nem érzem magabiztosnak magamat, inkább fásult vagyok és folyamatosan fáradt. Meg csak 2-3 hónapja tart. Nem kellene kicsattannom a boldogságtól?
2019. ápr. 10. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hogy állsz magaddal?

Szeretd a tested? Úgy érzed, jó felé haladsz az életben? Büszke vagy magadra?

Egy nő nem egy férfitől lesz nő. Nem miatta kéne nőnek érezned magad, hanem magad miatt.

Másrészt viszont, nem tudom, akkor mégis minek jöttél össze vele, ha nem tetszik, ahogyan bánik veled. Eddig boldoggá tett? Ha igen, történt valami azóta?

2019. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ha velem viselkedne így a párom, valószínűleg kipukkadnék a boldogságtól, és tuti nem lennék se fáradt, se fásult, hanem inkább a másik véglet.
2019. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De hát nagyon jól bánik velem. Soha nem volt ilyen jó dolgom férfi mellett, annyira rendes és figyelmes. Ezért jöttem össze vele.


Soha nem voltam megelegedve magammal. Most meg pláne nem.

2019. ápr. 10. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy jön le ebből, hogy inkább kilépnél ebből a kapcsolatból, mert talán nem érzed, hogy őszintén szereted, és tiszteled őt. A másik fél láthatóan szeret, és ki is fejezi.

Erre a kérdésre nem lehet azt írni, hogy akkor is szeresd őt, és értékeld, mert láthatóan te leírtad, hogy benned ez közönyt vált ki, és talán egy passzivitással próbálod erőtleníteni a kapcsolatot.

(Ez most nem provokálás... próbálom a helyzetet elemezni.)


Elvileg az lenne a megoldás, ha tudnád őt jobban szeretni. De mindegyik kapcsolatban vannak ilyen hullámvölgyek, nem mindig tudunk adni, főleg ha kimerültek vagyunk.

2019. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési gondjaid vannak, azért vagy fásult, mert nem hiszed el, hogy v ennyire szeret téged
2019. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a pároddal.


Csak a problémát keresed ott ahol nincs!


Neked van ezzel bajod, és méghozzá azért mert TŐLE nem veszed ezt jó néven csak tőle nem tetszik ez neked. Mert TE vagy az aki nem vágyik rá, aki nincs oda érte.

Te vagy az aki nem kívánja őt eléggé.


És ezért fárasztó ez neked. Ezért nem ő a megfelelő személy neked.

2019. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van a szexszel?
2019. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy szerelmes. Ergo nem a megfelelő ember van melletted.
2019. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én sosem voltam és nem is leszek az a szerelmes típus. És egyébként mindig próbálom viszonozni a figyelmesség, azzal, hogy én is az vagyok.


En nem vagyok egy magas libidoval megaldott nő. Nincs igényem rendszeres együttlétre, ha van, akkor viszont a minőség a legfontosabb, akkor szeretem úgy alakítani, hogy legyen rá több óránk, vagy akár egy egész nap/hétvége. A párom ezt tudomásul veszi, mert tisztában van vele hogy előtte nem voltak jó tapasztalataim ilyen téren.

2019. ápr. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!