Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a feleségemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a feleségemmel újra egymásra találjunk a házasságunkban?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van, akiket nagyon szeretünk. Mi is nagyon szeretjük egymást feleségemmel, de úgy érzem hosszú ideje már hogy nem kíván, legalábbis ami a hálószobai életünket illeti.


Úgy érzem ha én nem kezdeményezek, akkor semmi sem történik (így se sok..).

Úgy érzem férfiként és apaként többet érdemelnék. Egész nap dolgozok, reggel elviszem a nagyot bölcsibe, délután játszóterezünk, etetek, altatok, pelenkázok, olykor-olykor éjszakázok is ha a pici fogzik, hogy tudjon pihenni a feleségem következő etetésig.

Ha olyan van anyósom és édesanyám is elszokott jönni néha segíteni, tehát még csak azt se lehet mondani hogy magára maradt a gyermeknevelésben a párom.


Nem szeretnék sem elválni, sem más karjaiba futni, vele szeretném leélni az életemet a nehéz idő dacára is de kezdek belefáradni abban hogy könyörögnöm kelljen egy kis "együttlétért" és abba hogy ez csak engem zavar..


Nagyon sokat beszélgetünk, hogy hogyan lehetne visszahozni a tüzet a házasságunkba de kifogást többet érzek, mint megoldási javaslatot vagy áldozatkészséget.


Akik jártak hasonló cipőben, hogyan sikerült megoldanotok a problémát?



2019. ápr. 11. 13:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mit mond, MIÉRT nem kívánja?
2019. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de azért, mert besegítesz a gyereknevelésbe még nem “jár” neked a szex. Elvégre te vagy az apjuk, még szép, hogy besegítesz.


Másrészt pedig nem írtad mekkora a kicsi, ha még csak pár hónapos, akkor lehet sima hormonális oka, főleg ha szoptat a feleséged. Ezt sajnos muszáj elviselned, ha így van, ő hiába akarja, a teste nem úgy működik most.

2019. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%

Pici baba mellett, szoptatás alatt, még bőven fel vannak borulva a hormonok.

Szép dolog, hogy kiveszed a részed a teendőkből, de ez nem segítség, hanem kötelesség, hisz apa vagy.

Ettől könnyebb a feleségednek, az igaz, de a hormonháztartásán nem változtat.

Még mindig neked kell türelmesnek lenned vele, és igen kezdeményezz, ha akarsz valamit, ráadásul ügyelj arra, hofy ezzel ne menj az agyára, mert akkor később sem áll helyre nála semmi.

A feleséged oldaláról pedig azt tudnám mondani, hogy tudatosítania kellene magában azt, hogy ez szülés utáni állapot, nem lesz mindig így, viszont neked könnyebbé tehetné az életedet azzal, ha legalább néha erőt venne magán, és kezdeményezne. Annak idején én is ezt csináltam, bevált, de hidd el, nagyon nem volt egyszerű estére arra programozni az agyam, és a testem, hogy leteperjem a férjem. De megérte.

2019. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Én azt tudom leírni nálam mi volt gond:


Spontán összebújás, megölelés sose volt. Ha odajött, tudtam hogy nem állunk meg és addig nyomul mig lesz vmi pedig jólesett volna ha azt érzem hogy CSAK meg akar ölelni es akkor sokkal inkább lett volna kedvem máskor.

2019. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
Ez igen! Itt egy férfi, aki a napi munkája mellett pelenkáz, éjszakázik, bölcsibe, játszótérre viszi a gyereket. Mindössze egy kis szeretetre vágyik, ti meg jól kioktatjátok. Nem tudom, hova tart ez a világ, örülök, hogy nem születtem hímneműnek.
2019. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

A probléma ilyen esetekben nem a hálószobában kezdődik, az már a következmény.


Csináltok közös programokat? Van romantika?

2019. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Ez bukó
2019. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

Kezdj el konditerembe járni, ott haverkodj fiatal csajokkal, facebook jelöld őket ismerősnek, utána ha lájkolgatod a képeiket egy idő után ők is megteszik a tieiddel. Mellette adjál jobban öltözködésedre, illatszerre, fodrászra, akár az autód is cseréld le. Otthon meg kezdj el látványosan kevesebbet segíteni, veszekedés esetén meg irány a konditerem.


Így könyörgés helyett inkább azt fogod majd megtapasztalni, hogy a feleséged kezdi el majd törni magát. Ha meg ez is kevés, akkor meg kezdjél el esténként táncos workshopokra járni, pl. ilyenre:

[link]

2019. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Adj olyat az ágyban a feleségednek, amiből repetát akar. ;)
2019. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ha a hormonjai miatt nem nyitott rá a nő, akkor bármit csinálhat a pasi.
2019. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!