Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ilyen ember között működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ilyen ember között működhet a kapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés

Két olyan ember között akik tipikusan a homokba dugják a fejüket ha baj van, menekülnek a problémák elől, és a kapcsolatert nem tesznek sokat, csak élvezik ha jó. A volt páromról és az ő új kapcsolatarol van szó. Én mindent beletettem, azt a hiányt is pótoltam amit ő elmulasztott, konkrétan én tartottam fent a kapcsolatot, de szerettem, így úgymond nem volt teher. Bevállaltam. Ő talált mást, akiről mint kiderült ugyanolyan karakteru mint ő, aki csak el van kényelmesedve, de nem miatta halad előre a dolog. A problémakat nem tudja kezelni, menekül előlük, inkább eldobja az előzőt és keres újat, képtelen kezelni a konfliktusokat. Fenntartó így egy kapcsolat?


Iszonyatosan kárörvendő vagyok tudom, de remélem nem fog. Rájonne hogy még kellett volna becsüljön hogy támogattam és a jobbra törekedtem...ha nem lettem volna ilyen, a mi kapcsolatunk sem tartott volna eddig. Megcsalas történt, azért vavyok ilyen negatív. Én úgy látom(kívánom) hogy így nem fog működni, vak vezet világtalant, de kíváncsi vagyok hogy a kívülállók hogy látják. Én nem tudok objektív lenni.


2019. ápr. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem illettetek össze, és ezt el kell fogadnod, keress olyat, aki hozzád passzol. Az ő kapcsolatuk kapcsán meg azt tudnám mondani, hogy addig működhet, amíg nem jönnek nagyobb konfliktusok, majd akkor kiderül. Látok hasonló kapcsolatot az ismeretségi körömben, és láttam nagyon ronda szakítást is ilyen kapcsolatból. Amíg tart a rózsaszín köd, nincs baj, eljutnak akár gyerekig is villámgyorsan. Viszont egy kapcsolat sem ússza meg konfliktusok nélkül, ez biztos.
2019. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy tovább működik az ő kapcsolatuk, mint azé, aki még mindig az exe viselt dolgain rágódik meg az exén agyal. Ha megcsalt, lépj túl rajta a francba, a kárörvendés is csak arról szól, hogy még mindig ő jár a fejedben.
2019. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Es mi lenne, ha inkabb a magad eletet elned, ahelyett, hogy ilyen litaniakban azon elmelkedsz, hogy az exednek vajon mukodni fog-e az uj kapcsolata? Ezzel igy foglalkozni is egyaltalaban mar nagyon kinos.
2019. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtoknek igaza van. Igazából tudom hogy nem jó rajta kattongni, de ma tudtam meg higy a lány is ilyen mint ő, sőt a lányról sem tudtam sokáig. Két hónapja vagyunk külön. Így viszont még illúziórombolóbb lett a lénye, eddig volt bennem egy érzés hogy ha visszajonne, engednem, de most már egyre inkább nem. Ezért jó tisztán látni. Ha szakítás után egybol megtudtam volna a megcsalast és az új lányt akkor én sem kattognek ezen, de 6 évet nehéz egyik napról a másikra lezarni.
2019. ápr. 11. 15:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen, nem kell vele foglalkoznom. Csak magam nyugtatasa miatt írtam ki a kérdést, de jobb lesz ha tényleg leakadok a témáról
2019. ápr. 11. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Működhet,mivel ha mind a ketten menekülnek a gondok elől ,vagy csak ùgy vannak,wlvannakakkor igaziból nincsenek is problémák.Veled viszont voltak,az nem volt kényelmes,Te hajottad colna stb.Szóval neki ez az ideális.
2019. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!