Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megfenyegetett?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny, mindennap elmondja hogy ekkora , meg akkora baj lesz ha meg merem csalni. Ma pl azt mondta, hogy a bájos arcomat kár lenne ha horzsolások érnék más fiuk miatt. Ezt vehetem fenyegetésnek?

2019. ápr. 11. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

Én a helyedben a legközelebbi alkalommal, amikor elmegy pl. dolgozni, összepakolnék és többet felé se néznék.

2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnali válóoknak venném.
2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan vele vagy bazz 😐😐 mem vagy normalis
2019. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pffuj ekkora egy ocsmány férget.Hagyd a picsbe!Valószinűleg csak a pofája nagy,de fenyegesse az anyukáját
2019. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, de (tudom hüvely voltam, megbántam) kb 1 hónapja tényleg megcsaltam, még nem derült ki, de elég sok ismerőse, rokona tudja, és a srácot is ismeri gyerekkora óta. Szóval aggódom hogy kiderül és akkor.... :(
2019. ápr. 11. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen hülye voltál,de hagyd el azelőtt mielőtt kiderül
2019. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne lelépned a pasitól.
2019. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Roma?
2019. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez valami gyöngyöspatai sztori? :D Mit láttál ebben a csávóban? Te se lehetsz sokkal különb, ha ilyennel jössz össze.
2019. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Komoly vagy te is, a kapcsolatod is, a pasid is. Én azt mondom, megtaláltátok egymást!


Madarat tolláról.


A válaszolók sajnos mindig egy ártatlan, aranyos, csinos lányt képzelnek bele a sztorikba. Hát én ezt nem így gondolom rólad. Egy olcsó, buta lány vagy, akinek a morális nívója a béka s**** alatt van, pontosan azért jöttél össze egy akkora hulladékkal mint a barátod. Aztán hogy az igazam, magad támasztottad alá, mivel megcsaltad. Nem kiléptél a kapcsolatnak nem nevezhető pszichológiai agóniából, nem. Félreléptél. Na ezért vagy olcsó is egyben. Sőt gyanítom, az a kultúrkör ahonnan jössz, nagyjából hasonló lehet.


Szóval ha engem kérdezel, ne vedd fenyegetésnek, csupán csak az életetek természetes velejárójának. Amilyen belül vagy, olyan a világ is ami körbevesz.


Ha meg kamu a kérdés, akkor meg ez legyen a legnagyobb örömöd! ;)

2019. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!